معاملات GQ Reader-Beloved Cyber ​​Monday 2022 که هنوز هم قوی هستند


بلک فرایدی و دوشنبه سایبری آمدند و رفتند، و همینطور فروش‌ها، اما بسیاری از معاملات حماسی همچنان ادامه دارند و امروز در روزی که به عنوان سه‌شنبه هدیه‌ای (Giving Tuesday) شناخته می‌شود، ادامه دارند (عملاً یکی دیگر از تعطیلات ساختگی با احساس خوب، که احتمالاً قصد لغو آن را دارد. سرمایه داری آزاد برای همه کسانی که قبل از آن بودند).

ما چند هفته گذشته را صرف معرفی بهترین معاملات برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری کرده‌ایم و پسر، GQ خوانندگان فروش را احساس می کنند و کیف پول خود را باز می کنند. بهترین بخش از همه چیز این است (بسته به نحوه نگاه شما به آن)، بسیاری از این اقلام پرفروش هستند هنوز حراج. بنابراین، اگر روز شکرگزاری را صرف گشت و گذار در یک پیش فروش صرف کردید، ممکن است به خودتان لعنت بفرستید تا متوجه شوید که فروش … هنوز ادامه دارد، اما اگر معامله را در مورد یکی از آیتم های لیست علاقه مندی ها قبل از نیمه شب نبندید، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که هنوز زمان دارید تا چیزهای خوبی را تهیه کنید.

ما اذعان خواهیم کرد که برخی از این معاملات به خوبی قبل نیستند، اما این چیزی است که باید منتظر بمانید تا بعد از بزرگترین روزهای خرید سال تا بالاخره خریدهای خود را انجام دهید. در هر صورت، شما همچنان در پول خود پس انداز خواهید کرد، و مسلماً اینها هنوز معاملات اولیه هستند. بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا همه چیزهایی است که ما وفادار هستیم GQ خوانندگان در طول جمعه سیاه و دوشنبه سایبری انبوه خرید می کردند و اتفاقاً هنوز در فروش هستند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع