مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گلدار)

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری tshirtbaz بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

قسمت پایین تنه مانتو کاملا شبیه پیراهن به نظر میرسد. مانتوهایی بسیار شبیه به پیراهن با طرح و الگوهایی زیبا که به خوبی میتواند مورد استفاده خانمها با هر سنی قرار گیرد. یعنی در میان این همه مانتو گیپور، دانتل و حریر، پوشیدن این لباسهای زیبا و متفاوت میتواند جلوه خاصی به شما ببخشد که به هیچ عنوان تکراری نخواهد بود. یکی از رایجترین طرحهایی که شاید همه شما آن را بر تن مادربزرگ خود دیدهاید، پیراهن خالخالی است. این مدل مانتو پیراهنی جدید از کالکشن مجموعه پائیز و زمستان کوتور 2019 است. انتخاب رنگ در مانتو پیراهنی مساله مهمی است. مانتو مورد نظر در ناحیه کمر و سرآستین دارای گلدوزیهای طلایی رنگی است که زیبایی این آیتم را دو چندان کرده است. آیتم بعدی از مدل مانتو پیراهنی جدید کمی پر زرق و برقتر به نظر میرسد. همچنین یک کمربند باریک هم در قسمت بالاتر از کمر دارد. همچنین این آیتم یک کمربند عریض همرنگ و همجنس پارچه ماتنو دارد که با پوشیدن آن شما را قد بلندتر از چیزی که هستید، نشان میدهد. شما میتوانید این مانتو را با کمربندهای زیبایی از جمله کمربند چرم بپوشید. همچچنین برای کسانی که به پوشیدن لباس با الیاف طبیعی علاقه دارند، لباسهای هندی بهترین انتخاب است زیرا مرغوبترین نخ جهان در هند تهیه و در تولید لباس به کار میرود.

احتمالا اگر تا به حال به کشور هند سفر نکرده باشید، باز هم با لباسهای سنتی آن آشنا هستید. بنابراین اگر بالاتنه یا سینههای بزرگی دارید، سعی کنید تا حد امکان از مدل مانتوهای پیراهنی که بالاتنه تنگی دارند، دوری کنید. یکی از مانتو پیراهنیهای ترند امسال آیتم جذابی است که یقه هفتی دارد و آستینهای آن کمی پفی است. ویژگی قابل توجه این آیتم چاک سمت چپ آن است که جلوه خاصی به این مدل داده است. ویژگی برجسته این مانتو چینهای آن در قسمتهای آستین و انتهای لباس هست. آین مانتو یقه پاپیونی بزرگ و آستین پفکی دارد. مانتو مورد نظر دارای دو آستین متفاوت است که یکی مدل کلوش است اما دیگری آستین ساده و گلدوزی شده دارد. همانطور که در تصویر زیر میبینید، این مدل دارای دکمههای نمادین و آستینهای پفی جذابی است که روی آنها خرجکارهای زیبا و تقریبا ریزی دوخته شده است. این مدل در عین سادگی بسیار جذاب و خوشفرم است و به خوبی روی اندام شما میایستد. این مانتو نشانههایی از استایل و پوشش خانمهای ایرانی در قدیم دارد که به شکل مدرن امروزی درآمده است. اگر دوست دارید که مدل مانتو پیراهنی جدید و بلند را امتحان کنید، بررسی آیتمهای جذابی که در ادامه میآیند را از دست ندهید.

این مانتو کاملا راحت را میتوانید در فصل بهار و تابستان بپوشید. شما میتوانید این مانتو را در مراسمهای خاص از جمله عید دیدنیها بپوشید. شما با نگاه به قسمت پایین تنه لباس کاملا متوجه تاثیرپذیری طرح لباس از پیراهنهای قدیمی خواهید شد. آیا به دنبال جایی هستید که بدون اتلاف وقت و با قیمت پایینتر مدل مانتو پیراهنی جدید بخرید؟ مدل مانتو پیراهنی یکی از آیتمهایی هست که گواه این حرف میباشد. از آنجائیکه این مدل کاملا ساده، بلند و پوشیده است، میتوانید آن را در دانشگاه هم بپوشید. شما میتوانید این مانتو نخی را برای فصل تابستان در استایل کژوال خود بپوشید. در مورد استفاده از اکسسوری در کنار این مدل مانتوهای سنتی باید گفت، از آن جایی که خود هندیها به استفاده از انواع زیورآلات در کنار این لباسهایشان عادت دارند، بد نیست شما هم از اکسسواریهای ساده همچون دستبندهای مهره رنگارنگ، گردنبدهای بلند یا گوشوارههای منگولهدار نخی استفاده و استایل خود را تکمیل کنید تا در جمع دوستان و اقوام کاملا بدرخشید.

اگر قد کوتاه هستید، میتوانید این آیتم را با کفشهای پاشنه بلند بپوشید. اگر به یک مراسم نامزدی دعوت شدهاید و به دنبال یک مانتو پیراهنی مناسب میگردید، میتوانید این مدل مانتو را بپوشید. شما ترجیح میدهید کدام آیتم از مدل مانتو پیراهنی جدید(مجلسی، بلند، شیک و گلدار) را بخرید ؟ بر تن داشتند. اگر شانس بیاورید و بتوانید چند قطعه عکس از دوره قدیم مادربزرگهایتان را پیدا کنید، کاملا متوجه میشوید که میخواهم به چه چیزی اشاره کنم. پس اگر شما هم به دنبال داشتن یک استایل کاملا خانمانه هستید، مدلهای این مطلب حتما چشم شما را خواهد گرفت. اگر شما به دنبال یک مانتو پیراهنی جدید و گلدار هستید، این مدل مانتو پیراهنی جدید را به شما پیشنهاد میکنیم که پترن زیبایی دارد. یکی از مدلهای زیبای مانتو که همیشه مورد استقبال خانمها قرار میگیرد، مدل مانتو پیراهنی است. از آنجائیکه مدل مانتو پیراهنی چند سالی است که به بازار عرضه شده و بسیار هم فروش خوبی داشته است. آیا شما به این مدل مانتو پیراهنی علاقه دارید؟ این مدل در ناحیه بالاتنه کمی جذب است اما از ناحیه کمر به پایین کمی گشادتر و راحتتر میباشد.