محصولات اکسسوری – انواع اکسسوری – دکمه سردست

تیشرت های مردانه اسپرت یقه دار و شلوار جین استایل روزمره خیلی خوبی میشود، آنقدر خوب که دلتان نخواهد از جلوی آینه کنار بروید. میتوانید کمربند و جوراب را حذف کنید و استایل خاص خودتان را بسازید. درمجموع روی شلوار استایل جذابتری میدهد، بهویژه اگر با جین آن را بپوشید. پیشنهاد اول ما سِت تی شرت یقه دار با شلوار سفید است. لایه ی خارجی این نوع دکمه سر دست، از پارچه ساخته شده و پایه ی آن نیز فلزی است. در اغلب موارد جنس پارچه ی محصول از مرغوب ترین و با دوام ترین پارچه ساخته می شود. در این میان، جای یک فرد خلاق خالی بود که درمانی پیدا کند. انحنای این پایه، از افتادن دکمه جلوگیری می کند. در قسمت انتهایی این محصول یک لولا قرار دارد که باعث می شود به راحتی آن را باز و بسته کنید. ما که میگوییم سراغ جین تیره بروید، هر چه تیرهتر، بهتر. در این طور وقتها سراغ پولوشرت و کت بلیزر بروید. سراغ رنگهایی مثل بژ، سفید یا آبی را بگیرید و به طرحهایی مثل راهراه هم فکر کنید. تنوع و تعدد مدل در ساخت دکمه سر دست مردانه به شدت زیاد است و شما می توانید انواع مختلفی از آن را به سادگی خریداری کنید.

اگر همه دکمههای یقه پولوشرت را باز بگذارید، دیگر خیلی هم پولو نخواهد بود و شبیه تیشرت یقههفت میشود. این مدل معمولا دارای سطحی صاف و صیقلی است و درخشندگی آن بسیار چشمگیر خواهد بود. با استفاده از دکمه سر دست زنجیری لبه ی آستین ها کمی آزادتر از حد معمول قرار می گیرند؛ بنابراین اگر از این حالت خوشتان نمی آید، بهتر است به سراغ مدل های دیگر بروید. با استفاده از این دکمه، لبه های آستین شما کاملا ثابت و محکم باقی خواهند ماند. از این دکمه برای اتصال دو سر آستین استفاده می شود و شیک بودن تیپ شما را چندین برابر خواهد کرد. این نوع دکمه بیشتر برای استایل های اسپرت و کژوال تر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این اکسسوری این پیغام را به اطرافیان شما می دهد که شما به تک تک جزئیات استایل خود اهمیت می دهید. به طور کلی معمولا جنس این اکسسوری از طلا، نقره، استیل، پلاتین، ابریشم، تیتانیوم، شیشه، مروارید، کریستال و یا سنگ های طبیعی و گران قیمت است. دکمه سر دست مردانه و یا همان دکمه سر آستین یکی از اکسسوری های مردانه ای است که جذابیت خاصی به استایل رسمی شما می بخشد. روزی که دنبال استایل نیمه رسمی و روزمره هستید، سراغ ترکیب شلوار کتان و پولوشرت بروید.

میتوانید کفش اسپورت یا صندل ورزشی با آن انتخاب کنید. اگر چنین سبکی با سلیقه شما جور نیست، میتوانید گاهی فقط یک تکه ازجلوی پولوشرت را روی شلوار بیندازید و سبک راحت خودتان را بهنمایش بگذارید. دکمه سر دست با وجود آنکه ابعاد بزرگی ندارد اما تاثیر به سزایی در ظاهر کت و شلوار و یا پیراهن مردانه دارد. شلوار جین همیشه بهدرد میخورد. زمانی که بازار تنیس خیلی داغ بود و البته خوشتیپ ماندن یکی از بایدهای جامعه بود. پیش از خرید دکمه سر دست مردانه باید بدانید که چه نوع هایی از آن طراحی و تولید شده است. اما آنچه امروز شما در فروشگاهها پیدا میکنید، در قرن نوزدهم طراحی شد. معمولا رنگبندی متنوع و جذابی دارد، با خیلی از لباسهای توی کمد تان ست میشود، به بیشتر آدمها و صورتها میآید و خلاصه آنچه خوبان دارند، همه یک جا در آن جمع شده. دکمه سر دست دو سری معمولا از جنس فلز ساخته می شود و به همین دلیل ممکن است کمی از سایر مدل های دیگر گران قیمت تر باشد. اگر نمیتوانید از کمربند دل بکنید، خوشگلترین مدل توی کمد را بردارید.

در ادامه به شما نکاتی را می گوییم که در انتخاب دکمه سر دست مردانه دچار سردرگمی نشوید. در ادامه با انواع رایج دکمه سر دست آشنا می شویم. اگر کفش قهوهای هم در کمدتان پیدا میشود، در انتخابش برای این ست، تردید نکنید. سبک کت بلیزر به کت رسمی نزدیکتر است، اما با شلوار جین، کتان و شلوارک هم آن را میپوشند و مثل کت رسمی عصا قورتداده نیست. اما اگر میخواهید به طیف نیمهرسمی نزدیکتر شوید، کتان تیره را با پولوشرت به رنگ خنثا یا رنگهای روشن بپوشید. کتانهایی به رنگهای روشن یا کمتر متداول با پولوشرت تیره خیلی جذابند. قد پولوشرت نباید خیلی بلند باشد. حتما نباید راهی زمین تنیس باشید که چنین استایلی انتخاب کنید؛ در سفر و پیکنیک یکروزه هم جواب میدهد. جاهای زیادی هست که با شلوار ورزشی یا شلوارک نمیروید و دوست دارید کمی رسمی، اما راحت و به رنگ شاد بپوشید. این نوع تیشرت ها اولین بار دردهه نود به بازار عرضه گردید و مورد استقبال تعداد زیادی از تنیسور ها و چوگان باز ها قرار گرفت. جهت خرید این محصول می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید و محصول مورد نظر را در سریعترین زمان و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری tshirtbaz ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.