“ما معتقدیم که دسترسی به سقط جنین یک حق اساسی بشر است”

هر فردی که می تواند باردار شود باید گزینه سقط جنین را داشته باشد، اگر این انتخاب اوست. و باید در دسترس جغرافیایی و مالی برای آنها باشد. من فکر می کنم این زیرمجموعه مراقبت های بهداشتی است و مراقبت های بهداشتی حقی است که مردم باید داشته باشند.

Tremaine Emory مدیر خلاقیت Supreme است.

من برای کولونوسکوپی پیش خاخام نمی روم. به همین ترتیب، من برای صلاحیت در مورد سقط جنین به کتاب مقدس نمی روم.»

این هرگز نباید چیزی باشد که ما باید دلیل سقط جنین یک زن را توجیه کنیم. من احساس می کنم این چیزی است که بیش از حد اتفاق می افتد: “به همین دلیل است که او باید سقط جنین کند.” “به همین دلیل است که توجیه می شود.” موجه است چون زن می خواهد. باید از آنجا شروع شود.

ما در دنیای مردسالارانه زندگی می کنیم. پس علاوه بر این، مردان تصمیم می گیرند که زنان با بدن خود چه کنند؟ این فقط آجیل است. این باید یک مسئله غیرمسئول باشد و باید انتخاب هر زن جداگانه باشد. نه جامعه اش، نه خانواده اش، نه دوست پسرش، نه شوهرش، نه پدرش.

من فکر می‌کنم در مورد آنچه که زنان در زمینه فرزندآوری، سقط جنین و سقط جنین از سر می‌گذرانند، کمبود شدید آموزش وجود دارد. تمام عوارضی که می تواند با بچه دار شدن، باردار شدن، تلاش برای باردار شدن، تربیت بچه همراه باشد. تغذیه با شیر مادر، بچه دار شدن از نظر جسمی. وقتی مردم آموزش ندارند، فاقد همدلی و شفقت و درک هستند. کلید شفقت و همدلی فقط این نیست که یک فرد دوست داشتنی و خوب باشید. این داشتن تحصیلات و آگاهی از آنچه که شخص دیگری از سر می گذراند است که شما از آن عبور نمی کنید.

مردان باید مردان دیگر را مسئول بدانند و خود را مسئول بدانند. و خود را در مورد این موضوع سقط جنین آموزش دهند. فرا گرفتن. فقط در واقع یاد بگیرید و همچنین بدانید که شما یک زن نیستید. من نمی گویم نظر من مهم نیست، اما من یک زن نیستم. من هیچوقت بچه دار نمیشم، پس شاید نظرم مهم نباشه.

این راه جدیدی نیست، اما زمانی که دین دیکته می کند که دیگران با بدن خود چه کنند، بسیار ریاکارانه است. اول از همه، دین یهود می گوید که مردم باید در بسیاری از موارد، اگر نه در همه موارد، به سقط جنین دسترسی داشته باشند. همچنین، ما در مورد توصیه های پزشکی صحبت می کنیم. من برای کولونوسکوپی پیش خاخام نمی روم. به همین ترتیب، من برای صلاحیت در مورد سقط جنین به کتاب مقدس نمی روم. افرادی که بر این اساس قوانین وضع می کنند، در سنت غنی تئوکراسی آمریکایی تحت لوای «ارزش های یهودی-مسیحی» این کار را انجام می دهند. خوب، چه کسی گفته است که اینها به هر حال ارزش های همه در اینجا هستند؟ و یهودیان را از ارزش های مسیحی خود دور نگه دارید.منبع

نوشته جاش گوندلمن

من سعی می کنم در مورد موضوع کاملاً پر سر و صدا باشم. من همیشه سعی می‌کنم در هر موردی بفهمم که آیا استفاده از صدای خودم برایم مفیدتر است یا تقویت صدای دیگران و تمرکز نکردن دیدگاه خودم. اما همچنین نمی‌خواهم مانند یک بزدل بازنده احساس کنم که کسی را بازتوییت می‌کند و سپس به مردم اجازه می‌دهد برایشان مثل «بمیرند». این هم درست به نظر نمی رسد. فهمیدن اینکه ما مردان را در چه مسیری می خواهیم مفید است. فکر می‌کنم صندوق‌های سقط جنین احتمالاً برخی از اشکال کمک‌هایی هستند که من اغلب به آنها پول اهدا می‌کنم، و توجه به آن‌ها واقعا مفید است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: