“ما درباره 45 صحبت نکردیم”: چگونه “جانشینی” نامزد ریاست جمهوری ماگا را برای اپیزود بزرگ انتخابات ایجاد کرد

این بسیار هماهنگ است و حتی افرادی که در سریال حضور ندارند، بسیار شبیه شما و بسیاری از این بازیگران شگفت انگیز نیویورکی هستند که برای گفتن چند خط در هر قسمت وارد سریال می شوند، همه احساس می کنند که در یک صفحه هستند.

بگذارید به شما بگویم، عجیب تر شد. چند چیز وجود دارد که در اپیزود وجود نداشت و به آنجا نرسید.

و این چیزی است که آن را بسیار وحشتناک کرده است. شما این لبخند را بر لب دارید و این درخشش در چشمانتان. نمی‌دانم می‌توانید در نظر داشته باشید که درخششی در چشمان خود داشته باشید، اما این چیزی است که روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

من از شنیدن آن بسیار خوشحالم. همچنین این یک تجربه بسیار خارجی بود، زیرا از نظر آنچه واقعاً اتفاق می افتد، او احتمالاً در مقابل اتاقی با صدها حامی قرار دارد. و من تنها بودم به جز یک گروه فیلمبرداری بسیار پراکنده در اتاقی در نیوجرسی در مقر CNBC. من قطعاً سعی می‌کردم این را مطرح کنم: آیا باید تصور کنم که بیت‌ها و چیزهایی را می‌گیرم، و فرض کنم در پس‌زمینه مخاطبی وجود دارد؟ زیرا اگر کسی به تازگی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده است، معمولاً در یک سالن رقص با مؤمنان واقعی است.

این یک راه خوب برای گفتن آن است، همان صفحه. وقتی در حال آشپزی هستید، و این یکی از امتیازات تلویزیون سریال های طولانی است، این است که به ماشین خودش تبدیل می شود، زیرا هر روز با یکدیگر ظاهر می شوند و فقط به ساختن آن ادامه می دهند.منبع

ما انجام دادیم. من چندین سخنرانی تبلیغاتی را روی یک صفحه سبز فیلمبرداری کردم و آنها اینگونه گفتند: «ما اینها را در سرتاسر قرار خواهیم داد. ممکن است در پس‌زمینه تلویزیون باشید.» در واقع، اولین کاری که در این فصل انجام دادم این بود که گروهی را به خانه من در لس آنجلس فرستادند و ما چند عکس کمپین برای پوسترها و چیزهای دیگر گرفتیم. من هیچ ایده ای ندارم که تا چه حد در برنامه نمایش داده می شود.

در طول قسمت، شما در پس‌زمینه تلویزیون هستید. آیا چیزهای تصادفی اضافی زیادی برای آن فیلم گرفتید؟

همانطور که من می گویم ما در مورد “مرد سابق” صحبت نکردیم… یا می توانید بگویید 45، این یک راه سرگرم کننده برای انجام آن است. نه، ما در مورد آن صحبت نکردیم. به یاد دارم که آن سخنرانی را انجام دادم، سخنرانی پذیرش، و تنها یادداشت مبهم این بود: «شادی نگه دار». به خاطر این چیزهای وحشتناکی که می‌گویم، آنها می‌خواستند مطمئن شوند که در یک سرزمین شاد، که فکر می‌کنم هوشمندانه است، بستر شده است.

مجموعه چگونه است؟ به خصوص وقتی در صحنه هایی با کل بازیگران حضور دارید، از دیدگاه شما به عنوان یک ستاره مهمان چه حسی به شما دست می دهد؟

آیا تا به حال بحث کرده اید، من از گفتن نام او متنفرم، اما دونالد ترامپ،؟

من از چشم‌انداز سیاسی آمریکا کاملاً آگاهم، و فکر می‌کنم او بسیار خاص است، بسیار شبیه به بسیاری از چیزها جانشینی. جانشینی جهان موازی خود است، اما واقعیت را نیز آینه می کند. نکته جالب در مورد این شخصیت این است که او راست افراطی است، اما – حداقل از دیدگاه او – او با کمترین مخرج مشترک بازی نمی کند. معمولاً این چیزی است که در سیاستمداران محافظه کار مدرن، چیزی است که ما از آن افراد می بینیم. خوب یا بد، احتمالاً خیلی بدتر، او فکر می کند که آمریکا باید اینگونه باشد.

راستش یادم نمیاد این حرف بزرگی بود، بگذارید اینطور بگوییم.

اوه، واقعا؟ چیز خاصی؟

این سورئال است به معنای طرفدار نمایش. اما هوسباز بودن و گفتن چیزی که مردم می گویند، اما واقعاً منظورم این است: آن گروه از من بسیار استقبال کردند، هم بازیگران و هم همه نویسندگان. همه آنها از بودن بخشی از چیزی فوق العاده خاص آگاه هستند و بنابراین از حضور در آنجا خوشحال هستند.

آیا زمانی که به دنبال این بودید که چگونه این شخصیت را به تصویر بکشید، تحقیقی انجام دادید؟ آیا به سیاستمداران یا اجراهایی اشاره کردید؟

در طول سخنرانی من اینطور گفتم: “من حرف های او را می فهمم، اما لعنتی چه می گوید؟”

در آمریکای واقعی، منکن ممکن است کمی همان چیزی باشد که آن‌ها آن را «نخبگان ساحلی» می‌نامند، به دلیل نوع هوادارانی که ممکن است به سمت دیدگاه‌های او جذب شوند.

این همان چیزی است که من هم فکر می‌کردم و فکر می‌کنم، و این را در صحنه‌های او با رومن یا فقط در زندگی می‌بینیم. شايد شخصيت عمومي و سخنراني هايش با اينها متفاوت باشد. من نمی دانم. خواهیم دید که از نظر سخنرانی پذیرش عجیب و غریب و همه اینها چگونه بازی می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: