مایکل هریس دوم آتلانتا بروز، گلف و مثبت اندیشی را دوست دارد

آیا در سال گذشته با کسی گفتگوی به یاد ماندنی در زمین داشتید؟ من می دانم که جوی وتو به عنوان یک سخنور افسانه ای شهرت دارد.

خواهش میکنم.

من قبلاً یک ماشین داشتم، یک BMW X6 M با روکش مشکی مات. من قبلاً در آپارتمانم بودم. من فقط دنبال زندگی روزمره ام بودم. واقعا به خرج کردن فکر نکردم. وام مسکن خانواده ام را پرداخت کردم. همین بود. من می خواهم خانه بخرم. غیر از این هیچی تنها چیزی که من واقعاً می خرم توپ های گلف بیشتر است.

نام مستعار Money Mike شما از کجا آمده است؟ آیا قبل از امضای قرارداد بزرگ آن را داشتید؟

بازی گلف شما چطور است؟

من واقعا چیزی نگرفتم

[laughs] نه هنوز! من باید زود آن کارت را بکشم اما من هنوز نگرفتم.

آیا نگران این هستید که گلف با تاب بیسبال خود به هم ریخته باشد؟ یا این بیشتر یک افسانه است؟

جالب هست! آیا کسی در تیم وجود دارد که بخواهید از او به عنوان سطل زباله یاد کنید؟

این مصاحبه ویرایش و فشرده شده استمنبع

مسئله این است که با Votto، من در طول آن سریال روی پایه قرار نگرفتم [in Cincinnati]. من یک هوم ران زدم تا نتوانم بایستم و با او صحبت کنم. اما کاش می کردم! جالبترین آنها این بود که بتوانم با فردی فریمن صحبت کنم. هرگز تصور نمی کردم که او را از یونیفورم بروس ببینم. وقتی که ما با داجرز بازی می‌کردیم، می‌توانستم با او در پایه اول چت کنم – و من همان کسی بودم که یونیفورم بریوز را پوشیده بودم – آن لحظه دیوانه‌کننده‌ای بود.

بعد از امضای قرارداد بزرگ، چه چیزی خریدید؟ چیز جالبی برای خودت می گیری؟

نرخ خرید من توپ گلف به نوعی به این سوال پاسخ می دهد. هر چند حالم بهتر می شود. تقریباً همه در تیم گلف می زنند. من به شما یک چهار یا پنج برتر می دهم. کایل رایت خیلی خوبه برایس الدر، جکسون استفنز. ای جی مینتر هر بار به خیابان می‌رسد. مت اولسون خیلی خوبه اوه، صبر کن، نه، من باید اولسون را از آنجا بیرون بیاورم. آستین رایلی روز گذشته یک تیر 73 شلیک کرد. ببخشید اولسون

من می توانم به شما تضمین دهم که این اولین بار است که نام Ender Inciarte در GQ خواهد بود. بابت آن تشکر می کنم.

Braves مورد علاقه شما در دوران رشد چه کسانی بودند؟ آیا شما خیلی جوان هستید که واقعاً اوج دوران چیپر جونز/اندرو جونز را دیده باشید؟

هیچ کس واقعاً آنقدر بد نیست. فکر می‌کنم ممکن است بهترین تیم گلف لیگ را داشته باشیم. ما با هر تیمی که بخواهند بحث کنند، رودررو می شویم.

من هنوز هم مقدار خوبی از چیپر و اندرو را دیدم. اما من یک پسر بزرگ جیسون هیوارد بودم. من از اندر اینچیارته خوشم آمد. برادران آپتون، مایکل بورن، کامرون میبین. من خیلی از بچه ها را دوست داشتم.

برای من احمقانه است که آن را تغییر دهم. کسی هم چیزی نگفت مردم در مورد آن در سراسر لیگ بسیار خونسرد بودند.

به عنوان فردی که در دبیرستان نام کاربری توییتر خود را نیز انتخاب کرده و به آن پایبند بوده است، با آن ارتباط دارم. اما در حال حاضر شما همچنین نمی توانید آن را تغییر دهید! شما به عنوان Money Mike برای همیشه در قفل هستید.

نه، من راست دست گلف بازی می کنم.

متوقف کردن! هیچ چی؟

من آن را در خردسالان داشتم. من در واقع نام کاربری توییتر و اینستاگرام را در دبیرستان به خودم دادم، اما نام کاربری اینستاگرام را تغییر دادم. مربی ای بود که به من می گفت پول چون در موقعیت های خاص کلاچ بودم. من از آن زمان مانی مایک هستم. به خوبی از روی زبان بیرون می زند.

آیا از موقعیت خود به عنوان بازیکن مرکزی آتلانتا بریوز برای ملاقات با خواننده های رپ استفاده کرده اید؟ لیل بیبی رو میشناسی؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: