مایکل بی. جردن در پرفروش ترین پیراهن پولو پرسیوال به جمع مطبوعاتی می خورد

هنگامی که او درباره فرهنگ این کشور بحث می کرد، به چیزی کمی بیشتر از دهه هفتاد لغزید عقیده-آیه با تلویزیون اضافیجردن «Cabin Weave» پرسیوال را به رنگ زرد «زرده» پوشید و با جواهرات ضخیم طلایی مانند گیلاس یخچالی روی جوجه تیغی آناناسی تزئین کرد.

مایکل بی. جردن در چوگان فصل جدید پرسیوال، سبک مسابقه جایزه خود را ثابت کرد“.

منبع وقتی او در نقش آدونیس کرید شلوارک ساتن، سینه برهنه براق و کمربند به‌شدت خودنمایی نمی‌پوشد، کمد لباس مایکل بی. جردن ثابت می‌کند که او یک لباس مردانه سنگین وزن است، چه روی صفحه و چه خارج از صفحه. در حال حاضر در دنباله مطبوعات برای کرید III (در سینماهای امروز، 3 مارس، FYI)، جردن قرار است نقش نمادین و همیشه عضلانی خود را در حالی که اولین کارگردانی خود را نیز انجام دهد، بازی کند. همه اینها در یک طرف، چیزی که ما واقعاً می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم… تصمیم او برای دستیابی به چوگان قلاب بافی پرسیوال است.

پنج دقیقه وقت گذاشتیم تا در مورد داستان پشت این سبک صحبت کنیم، بنیانگذار و طراح ارشد پرسیوال کریس گوو توضیح می دهد که این طرح از بادگیرهای قدیمی الهام گرفته شده است که مادربزرگش در ساحل بریتانیا استفاده می کرد. گوو می گوید: “مجموعه به طور کلی بر اساس یک سری بشقاب بود که پدربزرگم برایم گذاشت، بنابراین من می خواستم تمام دنیای آنها را برای این مجموعه کشف کنم.” آنها نوارهای نایلونی با میله های چوبی بافته شده بودند که با چکش به سنگ و ماسه می کوبید.»

به اندازه کافی خنده دار، انتخاب MBJ اتفاقاً یکی از قطعات قهرمان مجموعه SS23 پرسیوال است. یک کپسول زیبا که به فضای دوره های گذشته، به ویژه پالت رنگ اشباع شده در اوایل دهه 70 اختصاص دارد. این انتخاب قلاب بافی با بافتی جسورانه از زرد، قهوه‌ای، کرم و مشکی آماده است و منتظر روزهای آفتابی‌تر است، جایی که غذاخوری در فضای باز و پیاده‌روی در خانه پس از غروب خورشید حکمفرماست.

پیراهن چوگان بافت کابین پرسیوال به رنگ زرده

به‌هیچ‌وجه اولین ستاره‌ای که از پیشنهادات مقرون‌به‌صرفه پرسیوال حمایت می‌کند، جردن در میان نمادهای لباس مردانه‌ای مانند دواین «راک» جانسون، کریس ایوانز، پل مسکال و کیت هرینگتون در شرکت خوبی است. چوگان های بافتنی متواضعانه برند.

گوو با اذعان به سفر عجیب چوگان از خط ساحلی انگلیسی تا کمد لباس ستاره‌ای بزرگ مانند MBJ، می‌گوید: «اینکه فکر می‌کنم یک انتقام‌جو و بوکسور لباس بافتنی الهام‌گرفته از بادگیر قدیمی تیره‌آلود پدر بزرگ من را می‌پوشد، لبخند می‌زنم. از یک سفر دهه 1970 به ساحل ساری، اما حال و هوای غیرقابل انکاری است.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: