مایکل بی جردن در اولین نمایش «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» Chanel و The Row to the Lord of the Rings: Rings of Power را پوشید.

و شاید او بعد از آن به مرکز شهر می‌پرد – او یک پسر بود، هم.

منبع

و اگر در سال 2022 خود را در جستجوی «تجمل بی‌انتها» یافته‌اید، فقط می‌توانید تا آنجا سفر کنید قبل از اینکه به سراغ انواع برچسب‌هایی بروید که مورد علاقه زنان پولدار در Upper East Side است.

سه‌شنبه شب، MBJ فرش قرمز غول‌پیکر آمازون را تزئین کرد ارباب حلقه ها سری پیش درآمد، ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت، در یک جلیقه بافتنی بسیار شیک Chanel که در یک جفت شلوار چین دار از The Row قرار گرفته است (اولسن ها لباس های مردانه عالی تولید می کنند)، همراه با یک جفت کفش کتانی سفید دوک + دکستر. در حالی که جردن بهتر از بقیه می‌تواند یک جلیقه بدون آستین بپوشد، این که می‌تواند لباسی را تاب دهد که می‌تواند او را از اولین نمایش هالیوود در شب و به ناهار در JG Melon و سپس قدم زدن در اطراف گوگنهایم در روز بعد ببرد، جالب‌تر است.

مایکل بی جردن در جستجوی مد بوده است – و در حالی که سفر او کاملاً به اندازه ای نیست که مثلاً از زمین میانه برای از بین بردن یک حلقه قدرتمند عبور کرده است، لوازم جانبی بسیار چشمگیر دیگری نیز به دست آورده است. از زمانی که او دو سال پیش با جیسون بولدن استایلیست کار خود را آغاز کرد، MBJ با تمام قدرت به سمت طرح‌های مردانه فوق‌العاده براق و کلاسیک پیشرو، متناسب با شلوارهای کمر بلند، پیراهن‌های کمپ ترد، مانتوهای صیقلی، و کفش‌های کتانی و به نفع برندها رفت. مانند باربری، پرادا و والنتینو. (صحبت به هالیوود ریپورتر اوایل سال جاری، بولدن زمانی را به یاد آورد که جردن می‌خواست «با الهام از لباسی که آقای سیدنی پواتیه می‌پوشید و اینکه چگونه لباس‌های غیررسمی را بسیار الهام‌بخش می‌کرد، ظاهری ایجاد کند» که منجر به برخورد جردن در تابستان گذشته با نوبو مالیبو شد در سنت لوران هاوایی پیراهنی مانند پیراهنی که پواتیه در آن پوشیده بود نیلوفرهای میدان.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: