ماینوکسیدیل خوراکی: آنچه مردان با موهای نازک باید در مورد نسخه های بدون برچسب رشد مو بدانند

ماینوکسیدیل موضعی: این ژنریک Rogaine است. در حال حاضر بدون نسخه در دسترس است و معمولاً (به عنوان سرم یا فوم موضعی) در محل ریزش مو تجویز می شود. نرخ موفقیت بسیار مطلوب. ماینوکسیدیل با افزایش جریان خون (و در نتیجه تحویل مواد مغذی) به فولیکول‌های مو عمل می‌کند که باعث تقویت آن‌ها و تولید موهای قوی‌تر و محکم‌تر می‌شود. همچنین مدت زمانی که این موها در بالای سر می گذرانند را افزایش می دهد و زمان خواب بین مراحل ریزش و رویش مجدد را به حداقل می رساند. بنابراین، این موهای قوی تر، در فواصل طولانی تر است. ماینوکسیدیل به ویژه برای درمان نازک شدن و لکه‌های یکنواخت اطراف تاج سر مفید است. و شکایات اصلی این داروی موضعی این است که بر روی پوست سر یا موها باقی می ماند.

در ایالات متحده، داروخانه‌های ترکیبی قرار نیست مزایای داروهای غیرقابل برچسب را تبلیغ کنند. این تمام دلیل تایید FDA است: اجازه دادن به بازاریابی،” باومن توضیح می دهد. «گاهی اوقات شرکت‌های دارویی در صورتی که داروی جایگزین یا رقیبی در بازار دارند، سعی می‌کنند اطلاعات را سرکوب کنند. “طول عمر” موثر سود یک دارو مدت کوتاهی است در حالی که دارو تحت حمایت حق ثبت اختراع است.”منبع

قبل از اینکه در مورد ماینوکسیدیل بدون برچسب صحبت کنیم، اجازه دهید به سرعت رایج‌ترین روش‌های حفظ موهایتان را مرور کنیم. به جز پیوند، اینها گزینه های پزشکی اولیه برای مردان طاسی هستند. (هر گونه تلاش مکمل، مانند شامپوها و مکمل های تحت اللفظی، دقیقاً همان است: صرفاً مکمل.)

در هر دو مورد اینها درمان هستند لاغر کننده مو، نه مردانی که تا حد زیادی کچل شده‌اند، که برای بهبودی خیلی دور شده است.

پس مشکل ماینوکسیدیل خوراکی چیست؟

فیناستراید خوراکی: این محصول عمومی Propecia است. این معمولاً در قرص های 1 میلی گرمی تجویز می شود و کار می کند، اما با یک هشدار بزرگ همراه است: حدود 2-3٪ از کاربران کاهش میل جنسی یا نعوظ به خطر افتاده را تجربه کنید. (به طور معمول، فیناستراید موضعی را مشاهده خواهید کرد که به نظر می رسد از برخی از بدترین عوارض جنسی جلوگیری کنید.)

من این آخر هفته پیام های زیادی از دوستان دریافت کردم با لینک به نیویورک تایمز مقاله در مورد ماینوکسیدیل خوراکی که توسط FDA تایید نشده است اما اغلب توسط پزشکان برای درمان ریزش مو تجویز می شود. “آیا باید این را مصرف کنم؟» لحن کلی بود و اگر من (یک حرفه ای نظافت بدون مدرک پزشکی) در حال دریافت یک سری متون کنجکاو بودم، من فقط می توانستم تعداد سوالاتی را که متخصصان پوست در مورد این موضوع انجام داده اند تصور کنم. بنابراین با یکی از مورد اعتمادترین پزشکان مو، جراح ترمیم موی دارای گواهی هیئت مدیره، آلن جی. باومن، آشنا شدم. پزشکی باومن در Boca Raton، FL، برای پاسخ به برخی از رایج ترین سوالات.

چگونه ریزش مو را درمان کنیم

به عنوان بار مقاله توضیح می‌دهد، بسیاری از پزشکان سال‌ها قرص ماینوکسیدیل خوراکی بدون برچسب را تجویز می‌کنند و موفقیت چشمگیری را با روش بلعیدن – بدون آشفتگی یا تحریک موضعی مشاهده می‌کنند. از آنجایی که این قرص ها بسیار ارزان هستند و به طور کلی در دسترس هستند، برای کسی منطقی نیست که به دنبال تاییدیه FDA به میزان ده ها میلیون دلار باشد، و بنابراین احتمالاً از برچسب خارج می شوند. اصطلاح این نوع درمان سفارشی – که در آن از یک ارائه دهنده تجاری مورد تایید FDA نمی آید – این است. ترکیب کردن.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: