ماسک چشم خنک کننده TheraPearl: بهترین درمان خماری 13 دلار هزینه دارد

به جای اینکه خود را با TheraPearl کور کنید، ماسکی با سوراخ های چشمی تهیه کنید تا بتوانید طبق معمول (تقریباً) کارهای روزانه خود را انجام دهید.

ماسک چشم خنک کننده HM Mask

سرماخوردگی ممکن است مبتکرانه ترین درمان خماری نباشد، اما قابل اعتمادترین است—درد را از بین ببرید و سپس از 30 دقیقه نیمه شفافیت خود استفاده کنید تا خود را از خانه بیرون بیاورید و وارد یک کافی شاپ (یا باشگاه بدنسازی اگر هستید). نوع جاه طلب). TheraPearl چندین مزیت حیاتی نسبت به بسته های فریزر باقی مانده از آخرین سفارش آبی پیشبند شما دارد: به دور صورت شما می بندد، بنابراین لازم نیست آن را روی سر خود نگه دارید. این کار شما را آزاد می‌گذارد تا با آن راه بروید، کاری که من انجام داده‌ام، با یک کیسه پلاستیکی از گوی‌های آبی کور شده‌ام، و پنجه‌ای به غذای یخچال می‌زنم تا زمانی که دستم Gatorade را پیدا کند. (اگر می خواهید همان اثر بی حس کننده صورت را بدون آسیب رساندن به بینایی خود داشته باشید، یا اگر می خواهید Lucha Libre را امتحان کنید، می توانید بهار ماسک کامل صورت.) گوی ها همچنین کار خوبی برای پر کردن شکاف های عجیب و غریب صورت شما انجام می دهند که روند بی حسی را تسریع می کند. (و اگر به دنبال هدفمند هستید گرمایشماسک چشم نیز می تواند این کار را انجام دهد. فقط آن را به مدت 15 ثانیه در مایکروویو قرار دهید و در درخشش گرم آن غوطه ور شوید.) TheraPearl اخیراً دانه های ژل خود را به روز کرده است تا رنگ آنها تغییر کند تا به شما اطلاع دهد زمانی که در دمای مناسب هستند: بنفش برای سرما و سفید برای گرم. و بر خلاف یک کیسه نخود، آنها یخ نمی زنند و به یک بلوک جامد از یخ تبدیل نمی شوند.

منطق ساده به شما می گوید که درمان خماری موثر نیست. اگر این کار را انجام می‌دادند – اگر قرص خار مریم یا زبانه گازدار الکترولیت یا نانو اسپری زغال فعال باعث می‌شد کمتر احساس خماری کنید – می‌گفتند قرص/تب/نانو اسپری، جهان را آنطور که می‌شناسیم تغییر می‌دهد. مارتین شکرلی در تلاش است تا حق ثبت اختراع را از زندان ربوده باشد. آنها روز رئیس جمهور را با روز شخص مخترع خماری جایگزین می کنند. مشاغل رسانه می تواند از ساعت 9 صبح شروع شود.

ماسک چشم ضروری TheraPearl

ماسک تسکین TheraICE

ماسک چشم خنک کننده MediViz

من پیدا کردم که ساده ترین راه برای کاستن ناراحتی ناشی از خماری یک واکنش شیمیایی جادویی نیست، بلکه یک واکنش فیزیکی است: سرما، یا به طور خاص، یک ماسک چشم خنک کننده. و به همین دلیل است که ماسک چشم ضروری TheraPearl بسیار موثر است: آن را در فریزر خود نگه دارید و هر زمان که از خواب بیدار شدید و به معنای واقعی کلمه از همه چیز پشیمان شدید، به سادگی آن را به دور چشمان خود ببندید و مغز خود را بی حس کنید تا زمانی که دیگر فریاد کمک نکشید. به عنوان یک امتیاز اضافی، تورم پلک های شما را به طور موثرتر از هر کرم دیگری از بین می برد – اگرچه گرفتن یکی از آن ها نیز به شما کمک می کند. و به عنوان یک امتیاز اضافی، به کاهش خارش چشم ناشی از آلرژی‌های فصلی کمک می‌کند، و زمانی که هوای بیرون به شدت گرم است، به شما کمک می‌کند حتی بدون AC روشن بمانید.

بیایید واضح بگوییم: این ماسک بسته یخ خماری سطح 8 شما را به سطح 0 نمی رساند، اما خماری را از 4 می گیرد («به رئیسم می گویم دوش من منفجر شد تا بتوانم ساعت 11 وارد شوم: 30″) به 2 (“من به رئیسم می گویم که لوله کش باید بیاید شیر آب من را چک کند تا بتوانم ساعت 10:15 وارد شوم”). وقتی روز بعد با دوستانم برای ناهار ملاقات می کنم و 30 درصد کمتر بدجنس به نظر می رسم، آنها معمولاً پرس و جو می کنند، و معمولاً همیشه برای خودشان به کار می آیند (یا اگر شما هم مثل من هستید، دو نفر برای تعویض و خارج کردن از فریزر) . این یک جنبش است، مردم. سوار شو.

ماسک های خنک کننده بیشتری برای چشم ما دوست داریم

ماسک چشم سرد ژل NEWGO

اما نه. بهترین و تنها درمان متاسفانه اعتدال است. و در حال حاضر آن کشتی حرکت کرده است و حداقل سه ورق به باد است. مردم به شما خواهند گفت که برای هر پیمانه آبجو باید یک پیمانه آب داشته باشید. مطمئنم که این کار می‌کند، اما ترجیح می‌دهم داخل خانه بمانم تا اینکه یک پیمانه آبجو در سمت چپم و یک پیمانه آب در سمت راستم حمل کنم. مردم همچنین می گویند که ورزش کردن صبح ها کمک می کند. حتی راه رفتن در کنار اعتدال معده ام را غرغر می کند.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: