مارول، کارگردان «شانگ چی»، دستین دنیل کرتون، را به کارگردانی «انتقام‌جویان: سلسله کانگ» ارتقا داد.

در حالی که شانگ چی موفقیت تجاری بسیار بزرگی نداشت از همتایان خودتا حدی به دلیل انتشار همه‌گیر آن در سال 2021، به طور گسترده توسط منتقدان و مخاطبان مورد تحسین قرار گرفت. دسامبرگذشته، تایید شد که کرتون کارگردانی یک شانگ چی عاقبت، اما مشخص نیست که چگونه انتقام جویان اعلام بر روی جدول زمانی آن فیلم تاثیر می گذارد. (برای آنچه ارزش دارد، الف شانگ چی 2 کرتون قبل از اینکه وارد سینمای ابرقهرمانی شود، چندین درام مستقل با بازی بری لارسون نوشت و کارگردانی کرد که مهمترین آنها در سال 2013 بود. کوتاه مدت 12.

منبع داستان کرکس نام هیچ کارگردانی (چه رسد به کرتون) را ذکر نکرده است، اگرچه تمایل مارول به استخدام کارگردانان در مقیاس کوچک برای ساخت فیلم‌های حماسی کاملاً مستند است: این استراتژی مطمئناً با رایان کوگلر جواب داده است.پلنگ سیاهتایکا وایتیتی (ثور: راگناروکآنا بودن و رایان فلک (کاپیتان مارول) و شانگ چی. (در مورد Chloé Zhao نه چندان جاودانه هااما به گفته منبع Vulture، روند این استودیو برای این کدگذاران VFX، کمر شکن – یا حداقل انگشت شکن بوده است. “بسیاری از [these directors] این منبع می‌گوید که در جشنواره فیلم ساندنس به‌تازگی هندی‌های کمی انجام داده‌اند و هرگز با VFX کار نکرده‌اند. “آنها نمی دانند چگونه چیزی را تجسم کنند که هنوز وجود ندارد، چیزی که با آنها سر صحنه نیست… مارول باید کارگردانان خود را برای کار با جلوه های بصری آموزش دهد و دید بهتری از دروازه داشته باشد. استودیو باید پای کارگردانانش را بیشتر روی آتش نگه دارد تا به آنچه می خواهند متعهد شوند.منبع

چند روز پیش، تنها چیزی که در مورد دو بعدی می دانستیم انتقام جویان فیلم‌هایی بود که در همان سال اکران می‌شوند و برادران روسو برای کارگردانی آنها برنمی‌گردند. اما در پی برخی اعلامیه های بزرگ مارول در کامیک-کان سن دیگو، هالیوود ریپورتر آشکار کرد که استودیو انتخاب کرده است شانگ چی و افسانه ده حلقه Destin Daniel Cretton کارگردان اولین فیلم انتقام جویان: سلسله کانگ، در ماه مه 2025 منتشر می شود.

اتفاقاً در همان روزی که این خبر منتشر شد کرکس منتشر شد انتقاد یک هنرمند جلوه های بصری ناشناس از انتظارات طاقت فرسا و شرایط کاری در پروژه های مارول. در یکی از فیلم‌های ناشناس، آن‌ها ادعا کردند که «تقریباً شش ماه اضافه کاری هر روز» انجام داده‌اند، در حالی که هفت روز هفته کار می‌کردند زیرا همکارانشان از «حملات اضطرابی» و شکست‌های عاطفی رنج می‌بردند. CGI whiz ناشناس گفت که یکی از محرک‌های اصلی تاخیرها تمایل مارول به استخدام کارگردان‌های مستقل است که هیچ تجربه‌ای در زمینه جلوه‌های با بودجه کلان ندارند. آنها اغلب در مراحل اولیه پروژه به جای تصمیم گیری خلاقانه بر اساس مفاهیم خشن تر که می توانند به راحتی در راه رسیدن به یک چشم انداز نهایی تجدید نظر شوند، درخواست می کنند تا جزئیات زمان بر و “نهایه رندر” تصاویر را در اوایل پروژه ببینند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: