مارتین رز یک کمد لباس “شیطان” به خیابان های فلورانس می آورد

در پشت صحنه، رز ابدی بی تکلف، در حالی که یکی از فرزندانش را بر روی باسن خود نگه داشته است (یک یادآوری خوب برای اینکه او یکی از معدود مادران در میان رده های طراح لباس مردانه است)، از مردم محلی که در نمایش شرکت کردند تشکر کرد. من به بازیگران بسیار افتخار می کنم، بسیاری از آنها هرگز این کار را نکرده بودند [this] قبل از. و آنها واقعاً انرژی دادند و من فکر می کنم به گونه ای به فلورانس ادای احترام کردند که من امیدوار بودم. چند دقیقه بعد با یکی از آنها برخورد کردم، آقایی با موهای خاکستری به نام لوئیجی که بیرون ایستاده بود. موهایش به شدت بریده شده بود و هنوز ژاکت حاشیه دار، شلوار چرمی و پیراهن و کراوات ابریشمی نمایش را پوشیده بود. به نظر می‌رسد که او کاملاً در رده بازیگرانی قرار می‌گیرد که قبلاً هرگز در یک نمایش مد شرکت نکرده بودند. وقتی تبریک گفتم، لوئیجی شانه هایش را بالا انداخت و لبخند رضایت بخشی زد. یکی دیگر از طرفداران تازه وارد مارتین رز.منبع

(انتظار می رود سرفصل های Pitti Uomo به تاریخ فلورانس اشاره کنند و از خیاطی های ایتالیایی برای مجموعه های خاص خود استفاده کنند. با توجه به یادداشت های نمایش، شلوار جین در واقع به رنسانس متصل می شود. زمانی که میکل آنژ در حال مجسمه سازی دیوید بود، بدهکاران به آن پرداختند. دریافت “تشخیص عمومی” در سایت محل نمایش.)

پیچاندن یونیفرم افراد عادی به مد باند، طناب زدن است. این می تواند به راحتی به دیستوپیا منحرف شود و واقعیت های ناراحت کننده زندگی را که لباس می تواند به وضوح بیان کند، بزرگتر کند. اما مجموعه‌های رز چرخشی بسیار سبک‌تری دارند: مطمئناً افراطی‌تر هستند، اما به شیوه‌ای گره‌خورده، و گهگاهی بسیار طنزآمیز، به‌گونه‌ای که حاشیه‌های غربی را بر روی پالتو آشکار می‌کند. رز چند بار از کلمه “سرگرم کننده” برای توضیح این انتخاب های طراحی استفاده کرد. در طول سال‌ها، طرح‌های تحریف شده رز به‌عنوان ترسناک یا ترسناک تلقی می‌شدند، اما او واقعاً در کار ایجاد شگفتی و لذت و کمی درام است. او ممکن است برای ست کلوپ شبانه لباس بسازد، اما لباس او یک جمعیت استثنایی نیست. این یک رویکرد عمیقاً طراوت‌بخش است، و در عرض چند دقیقه از پایان، اعضای حضار – سرشار از خوش‌بینی و Aperol spritz – در حال بحث در مورد احتمالات پایان یافتن رز در لویی ویتون یا شاید حتی بازگشت به Balenciaga بودند. پیام این است که رده های بالای مد لوکس می توانند از روحیه باز، آینده نگری و توانایی رز برای از بین بردن هیجانات روزمره استفاده کنند.

رز، که از ترکیب ارجاعات نمی ترسید، در لباس های وسترن اسپاگتی نیز تا شد: برخی از آن ژاکت های بادشکن و پالتوهای پشمی جعبه ای دارای امواجی از حاشیه بودند که از پشت سرازیر می شدند و روزبه روز را به ماده ای با قدرت ستاره ایتالو دیسکو تبدیل می کردند. دربی های پیازدار انگشت دلقک – یکی از طرح های جدید مورد علاقه رز – به گفته او – فرهنگ لغت او را در مورد کفش های اغراق آمیز گسترش داد.

giovanni_giannoni_عکس

giovanni_giannoni_عکس

giovanni_giannoni_عکس

giovanni_giannoni_عکس


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: