مارتین اسکورسیزی از مصاحبه های «قاتلان ماه گل» برای دست و پنجه نرم کردن با مرگ و میر خود استفاده کرده است.

اسکورسیزی به کارگردان افسانه ای ژاپنی آکیرا کوروساوا اشاره کرد دریافت جایزه اسکار افتخاری در اسکار 1990. من از دریافت چنین جایزه فوق العاده ای بسیار مفتخرم، اما باید بپرسم که آیا واقعا لیاقت آن را دارم یا خیر. من کمی نگرانم، چون احساس نمی‌کنم هنوز سینما را درک نکرده‌ام.» راشومون کارگردان در آن زمان گفت، از طریق مترجم (کوروساوا سه فیلم را بین دریافت جایزه تا مرگش در سال 1998 کارگردانی کرد، اگرچه آنها مهمترین کار او محسوب نمی شوند.)

«تا آنجا که در این سن ریسک می‌کنم، چه کار دیگری می‌توانم انجام دهم؟ آنها از من می خواهند چه کار کنم؟» اسکورسیزی به خنده مطبوعات گفت. “بیا برویم کاری راحت انجام دهیم.” شوخی می کنی؟ راحت، مانند نشستن “راحت” روی یک مجموعه در گرما. ممکن است شما هم ریسک کنید [it]”

در حین کنفرانس مطبوعاتی کن برای در این فیلم، اسکورسیزی از تمایل خود برای ساختن فیلم های جسورانه و جسورانه در این مرحله از حرفه خود صحبت کرد.

در گذشته، اسکورسیزی در مورد برخی از مشکلات سلامتی خود صادق بوده است، از جمله یک بستری طولانی مدت در بیمارستان زمانی که او به دلیل مشکلات دارویی و آسم 35 ساله بود. با این حال، اسکورسیزی به عنوان تهیه کننده، پروژه های خیره کننده ای در دست ساخت دارد و با دی کاپریو و اپل کار می کند. برای اقتباس از کتاب دیوید گرن دیگر به یک فیلم شرط بندی: داستانی از کشتی غرق شده، شورش و قتل فیلمساز و ستاره اش را برای یک فیلم هیجان انگیز دریایی به دهه 1700 برمی گرداند. اسکورسیزی نیز چنین خواهد کرد مستقیم دو قسمت اول a باندهای نیویورک نمایش تلویزیونی.

بیانیه اسکورسیزی مبتنی بر نظراتی است که او در الف مصاحبه 16 مه با ضرب الاجل، جایی که او در مورد سن و گذشت زمان ابراز غم و اندوه خاصی کرد. اسکورسیزی گفت: کاش می توانستم هشت هفته استراحت کنم و همزمان فیلم بسازم. تمام دنیا به روی من باز شده است، اما خیلی دیر است. خیلی دیر شده است.»

واکنش هیجان انگیز در جشنواره فیلم کن (به علاوه سخنان قوی حمایت از اعضای Osage Nation) مارتین اسکورسیزی را محکم کرده اند قاتلان ماه گل به عنوان مورد انتظارترین فیلم اکران سال. اسکورسیزی، البته، یکی از پرکارترین فیلمسازان ماست که به ندرت بیش از دو سال بین پروژه ها زمان می برد، اما برنده جایزه اسکار در 80 سالگی، از حضور مطبوعاتی خود برای کمی وجودی استفاده می کند.

قاتلان ماه گل، بر اساس پرفروش ترین کتاب غیرداستانی دیوید گرن در سال 2017 با همین نام، بر اعضای ثروتمند ملت اوسیج در اوکلاهاما در طول دهه 1920 تمرکز دارد که تعدادی از آنها به عنوان بخشی از یک توطئه مفصل در ارتباط با کشف اخیر نفت در زیر زمین خود کشته شدند. ماه گل مدت زیادی در کار بوده است و اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو بیش از پنج سال پیش به پروژه پیوسته بودند. این حماسه 200 میلیون دلاری چندین بار در هالیوود زندگی کرده است و اکنون در 6 اکتبر به عنوان معتبرترین پروژه سینمایی در تاریخ اپل تی‌وی پلاس می‌آید – همچنین شاهد اکران در سینمای آن توسط پارامونت پیکچرز است – و بازیگرانی چون دی کاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز و لیلی گلادستون در نقشی که خیلی ها انتظار دارند او را به یکی از محبوب ترین های اسکار تبدیل کند.منبع

به نظر می رسد این روزها سخنان کوروساوا به اسکورسیزی چسبیده است. “من پیر هستم. مطالبی را خواندم من چیزهایی را می بینم. من می خواهم داستان بگویم و دیگر فرصتی نیست. کوروساوا، زمانی که اسکار خود را گرفت، زمانی که جورج [Lucas] و استیون [Spielberg] اسکورسیزی به یاد می آورد: «تازه می توانم این امکان را ببینم که سینما چه چیزی می تواند باشد، و خیلی دیر شده است.» او به او داد. “او 83 سال داشت. در آن زمان، من گفتم، “منظورش چیست؟” حالا می دانم منظور او چیست.»