لیدی گاگا رسماً در کنار خواکین فینیکس به «جوکر: فولی à دوکس» پیوست

این ادعا که فیلم موزیکال خواهد بود حتی از پیوستن گاگا به بازیگران نیز غافلگیر کننده تر است. اما دو مورد از پربازدیدترین صحنه های سال 2019 جوکر رقص شاد فینیکس در پایین یک پله با موسیقی متن فیلم راک اند رول قسمت 2 و یکی دیگر از او در حال رقصیدن در حمام با یکی از آهنگ‌های آهنگساز هیلدور گوئنادوتیر (که برای آن جایزه اسکار گرفت) است، بنابراین شاید این الهام بخش نویسندگان باشد که واقعاً به جنبه موسیقایی فیلم متمایل شوید.

گاگا توییت کرد یک تیزر در تاریخ 4 آگوست که این خبر را تایید می کند و همچنین شایعه که Joker: Folie à Deux در 4 اکتبر 2024 منتشر می شود. این آهنگ با گزارش هایی مبنی بر شروع فیلمبرداری در پایان سال جاری منتشر می شود. The Wrap از طریق اطلاعات خودی ادعا می کند که فیلم عمدتاً در Arkham Asylum اتفاق می افتد، جایی که اولین فیلم با آرتور فلک از فینیکس متوقف شد. با توجه به اینکه “folie à deux” تقریباً به “جنون مشترک” ترجمه می شود، منطقی است، و در بیشتر تکرارها، پناهگاه جایی است که کوین و جوکر با هم ملاقات می کنند و او به عنوان یک پزشک خدمت می کند که او در نهایت فاسد می کند.

نقش لایو اکشن هارلی کوین اخیرا توسط مارگو رابی در آن بازی شده است جوخه انتحار، پرندگان شکاری، و جوخه انتحار. در سال 2021 منبع اخبار کمیک آن هشتگ شو گزارش داد که برادران وارنر در حال ساخت یک پرندگان شکاری دنباله، اما رابی دوباره نقش خود را بازی نخواهد کرد. فیلیپس قبلا گفته بود که او شخصیت بتمن رابرت پتینسون را در آن گنجاند جوکر فیلم‌ها، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که ارتباطی با دیگر فیلم‌های موجود DC Comics وجود داشته باشد.

اخبار دنباله‌ای برای تاد فیلیپس جوکر فیلم در اوایل ژوئن پخش شد، و اکنون ما در مورد آنچه که از قسمت بعدی مجموعه دلقک های نیهیلیستی انتظار داریم، دچار یک منحنی بزرگ شده ایم. همانطور که برای اولین بار توسط هالیوود ریپورتر، لیدی گاگا برای ایفای نقش هارلی کوین، شریک زندگی جوکر، رسماً به جمع بازیگران پیوست و ظاهراً این فیلم موزیکال خواهد بود.

در مصاحبه با روزنامه گاردین، گوئنادوتیر گفت که از اینکه چگونه عملکرد فینیکس با امتیاز او همگام شد، متحیر شده است. «دیدن تجسم فیزیکی آن موسیقی کاملا غیر واقعی بود. حرکات دست او همان حرکاتی بود که هنگام نوشتن موسیقی حس می کردم. این یکی از قوی‌ترین لحظات همکاری بود که تا به حال تجربه کرده‌ام.» موزیکال جوکر عاقبت بدیهی است که فرصت های بیشتری برای سبک بازیگری جنبشی فینیکس فراهم می کند.

منبع

دورنمای انتخاب بازیگران از گاگا بسیار جذاب است. او با یک نوبت تحسین برانگیز توانایی بازیگری خود را ثابت کرد ستاره ای متولد شده است و در خانه گوچی او تسلط قوی بر ملودرام نشان داد. اولین جوکر فیلم مرز بین درام روان‌شناختی و تراژدی اپرا را نشان می‌دهد، و گاگا می‌تواند برای آرتور فلک یک فاکتور مناسب باشد. او می‌تواند با آهنگ‌های در حال تغییر فیلم همراهی کند، و بدیهی است، اگر زاویه موسیقی درست ثابت شود، او بازیگران آن بخش را رهبری خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: