لوبیاهای باقلا برای مردان: اکنون زمان آن است که نوگین خود را با یک کلاه بافتنی عجیب و غریب پذیرایی کنید

به لطف انبوهی از بافنده‌های همه‌گیر، طراحان سوررئالیست، و تجدید حیات کلی زیبایی‌شناسی مضحک Y2K، در حال حاضر انبوهی از لوبیاهای باقلا برای مردان در بازار وجود دارد – و محصول همیشگی هوای سرد هرگز عجیب‌تر به نظر نمی‌رسید. از پارچه‌ها گرفته تا رنگ‌ها گرفته تا شبح‌ها، برندها از ژامبون‌های خود استفاده می‌کنند و اکسسوری‌های معمولی ثابت را به شگفت‌انگیزهای بافتی تبدیل می‌کنند که آماده کمک به شما برای بالا بردن هر لباسی هستند. برخی دیگر با لوبیاها مانند سه راهی های گرافیکی رفتار می کنند، کلاه های بافتنی خود را با الگوهای چشم نواز یا گلدوزی های وحشی مزین می کنند، و آنها را در دسته های محدودی منتشر می کنند که به اندازه ریزش آرم جعبه، دیوانگی آنلاین ایجاد می کند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

در GQما عشق دیوانه‌واری به کلاهک ساعت مچی ارجمند، گزینه قابل اعتماد Carhartt، و توک ترمه همیشه کلاسیک داریم. اما این روزها، چندجهانی beanie چیزهای بیشتری را در بر می گیرد. بنابراین حلقه‌های مختلف موی خود را کنار بگذارید و اجازه دهید آن یال از بین برود: هیچ‌کسی که می‌شناسید برای سه ماه آینده آرایش موی شما را نخواهد دید.

به غیر از سفر به آرایشگر، کنار زدن یک باقالی دمدمی مزاج حداقل خطر یک برش نادرست یا رنگرزی را در بر دارد. بعلاوه، شما می‌توانید – و باید – لباس‌های خود را بدون مجازات در داخل و خارج عوض کنید. به تعبیر Fat Joe: تناسب دیروز مناسب امروز نیست. و اگر اینطور است، حتی بهتر است: فقط لوازم جانبی را تغییر دهید تا چیزها جالب باشند. هنگامی که یک بند حبوبات می پوشید که برای جذب حداکثر کره چشم طراحی شده است، هیچ کس متوجه تکرار آن نخواهد شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: