لبرون جیمز باید به طور کامل برای یک سال بازنشسته شود

هر مکالمه ای در مورد پایان کار لبرون جیمز، البته، با سرسختی به دیالوگ های خشمگین فزاینده ای در مورد آغاز کار پسرش برونی منجر می شود. لبرون مدتهاست که هدفش بازی با جونیور است که اعلام کرد پاییز امسال در USC حضور دارد. با این حال، اخیراً او این آرزو را راحت کرده است: «فقط به این دلیل که این آرزو یا هدف من است، به این معنی نیست که این آرزوی اوست. و من با این موضوع کاملاً خوب هستم.

جیمز: آره.

با این حال، صرفاً در vibes؟ این عالی خواهد بود.

و درست مثل آن، گیرندگان خاموش بودند. امروزه، هر کس در مورد معنای نظرات لبرون نظر متفاوتی دارد. این فقط یک ترفند برای اهرم است – او از لیکرز می خواهد که افراد مورد علاقه اش را اضافه کند! یا: او برای یک قرارداد دوباره کار می کند! یا: آن مرد از حمل تیم خسته شده است و در واقع می خواهد بازنشسته شود!

و اگر این کاملاً دلیلی برای کناره‌گیری برای یک فصل نیست – خب، یک جنبه میراثی نیز در اینجا وجود دارد. پس از همه، نامزد دیگر برای GOAT، مدتی بود که به خوبی تبلیغ می شد و از بازی دور بود – و سپس برای همیشه (برای اولین بار) در حالی که هنوز در اوج قدرت خود بود، بازنشسته شد. من نمی‌گویم لبرون باید به گروه وابسته به تک‌آل Dodgers بپیوندد یا آن را به طور کامل قطع کند. اما LA Rams مطمئناً می تواند از a استفاده کند پشتیبان سفت پایانمنبع

ESPN: می‌روی؟

ESPN: وقتی می گویید باید در مورد چیزهایی فکر کنید، چه رشته ای باید روی آن بکشیم؟

آیا این احتمال وجود دارد؟ یا واقع بینانه؟ یا حتی تحت قوانین حاکم بر بسکتبال و جهان شناخته شده ما ممکن است؟ چه کسی می داند! این موضوع برای کارشناسان قرارداد جمعی (و فیزیکدانان) است.

ESPN: مانند سال آینده؟

جیمز: باید در موردش فکر کنم.

جیمز: اگر بخواهم به بازی ادامه دهم.

عجیب و غریب بسکتبال شروع به حدس و گمان در مورد یکی بیشتر روشی برای خواندن نظرات لبرون در دوران بازنشستگی، و یکی که سوزن را به روشی نسبتاً ظریف می زند: چه می شود اگر او بازنشسته شود…اما فقط برای یک سال…و دوباره برای یک فصل خداحافظی با پسرش برگردد، شارژ شده باشد؟ او این شانس را داشت که آسیب دیدگی پایش را که به نظر می‌رسید در سریال ناگتس باعث کندی او شده بود، بازسازی کند، یک رانندگی کوتاه (اگر ترافیک سنگین) از خانه در برنت‌وود تا بازی‌های برونی در مرکز شهر داشته باشد، و از نظر تئوری در آن حضور داشته باشد. در تابستان آینده برای بازی با تیمی که پسرش را آماده می کند، بازگردد.

شاید تعیین‌کننده‌ترین و انقلابی‌ترین ویژگی حرفه‌ای لبرون این باشد که او سطحی از کنترل فردی را در دست گرفت که در تاریخ NBA بی‌سابقه بود. لبرون از طریق The Decision، استفاده پیشگامانه از قراردادهای سال به سال، و مجموعه تجاری و سرگرمی که خارج از لیگ ساخته است، به استاد حوزه خود تبدیل شده است. و بازنشستگی – حتی مختصر – اگر اعمال نهایی و حداکثری اهرم نیست چیست؟

دوشنبه شب، پس از اینکه دنور ناگتس در فینال‌های کنفرانس غربی، لیکرز خود را کامل کرد، لبرون جیمز سخاوتمندانه تصمیم گرفت مجموعه صنعتی-گفتگوهای ورزشی را با مواد کافی تجهیز کند تا آنها را تا پایان فینال NBA در هفته آینده آماده کند. او در کنفرانس خبری پس از بازی خود گفت: «در ادامه بازی بسکتبال، باید به چیزهای زیادی فکر کنم.» او در اواخر همان شب با تحریک ESPN، از این هم فراتر رفت: