لباس های عروسی برای مردان 2023: 12 ایده شیک که رمزگشایی کدهای لباس را جذاب می کند

با این حال، جایی بین مبادله عهد پر از اشک و نان تست رابطهکه، انبوهی از سوالات فرعی به وجود می آیند تا روند کار را پیچیده کنند. سوالات از همسرتان (شما خرج کردید چگونه در مورد گل ها زیاد است؟) از طرف پذیرایی شما (خوب است که عموی خود را در کنار همسر دوم خود بنشینید؟) از دوست دانشگاهی شما، گرگ، که مدام به پذیرش MC التماس می کند.

مهم نیست به کجا می‌روید یا چه کسی را جشن می‌گیرید، همه چیزهایی که برای انجام کامل نیاز دارید، مستقیماً در زیر آمده است.
منبع

بنابراین، با نزدیک شدن به فصل عروسی در افق، ما تصمیم گرفتیم که همه آنها را رمزگشایی کنیم، و دقیقاً آنچه را که باید در هر مراسم تعویض حلقه در تقویم امسال خود بپوشید، از اولین مراسم رفیقتان گرگ گرفته تا عروسی شما را مشخص کنیم. خوب سوم عمو. نیازی نیست این لباس‌ها را به‌طور عمده کپی کنید، اما اگر به کمی الهام از مراسم عروسی نیاز دارید، جای بهتری برای شروع وجود ندارد. جستجوی دیوانه وار شما برای “لباس های عروسی برای مردان” به طور رسمی در اینجا به پایان می رسد.

بهترین کت و شلوار عروسی دوره | بهترین کت و شلوار عروسی تابستانی | بهترین کت و شلوار عروسی زیر 600 دلار | بهترین کت و شلوار عروسی غیر رسمی | بهترین کت و شلوار مشکی


کد لباس عروسی، رمزگشایی شده

ما قرار نیست به این سوالات پاسخ دهیم. (اگر مجبور بودیم حدس بزنیم: خیلی زیاد؛ مطلقاً نه؛ واقعی شوید، گرگ.) هستند با این حال، این کار به شما کمک می‌کند تا در مورد مشکل‌ترین سؤال از همه آنها معمایی کنید، آفت وجود هر مهماندار عروسی و از دیدگاه GQ، بهترین بخش از دست دادن، دوم بعد از مزایای مالیاتی: میخوای چی بپوشی?

خوش آمدید به هفته عروسی، راهنمای جامع GQ برای پیمایش به سبک مدار عروسی را توصیه می کند. این که آیا شما به دنبال یک غیر کورنی هستید هدیه دامادها، حق محل برگزاری، یا فقط سعی می کنیم بفهمیم چقدر باید برای یک لباس شیک جدید خرج کنیم، ما همه افکار، برداشت ها و، بله، توصیه هایی را داریم که برای برنامه ریزی عروسی خود – یا شرکت در جشن عروسی دیگران – نیاز دارید.


«لباس های عروسی برای مردان» را در گوگل جستجو کنید و هیچ کمبودی در راهنماهای اختصاص داده شده برای رمزگشایی ناشناخته های هر کد لباس زیر نور خورشید پیدا نخواهید کرد. این خنده دار است، زیرا اگر به شکوه و شرایط توجه نکنید، عروسی ها به یک سوال بسیار ساده بستگی دارد: آیا شخص X موافقت می کند که شخص Y را به عنوان شریک مادام العمر خود، با یا بدون مزایای مالیاتی مورد نیاز، انتخاب کند؟

این خبر خوب است – واقعاً مهم نیست که چه نوع دستورالعمل‌های ناشفاف و ناشفافی به انتهای دعوتنامه شما اضافه شده است. اکثر کدهای لباس عروسی هنوز به سه دسته کلی تقسیم می شوند: رسمی، نیمه رسمی، و صادقانه به خوبی هر چه می خواهید بپوشید. خبر بد اینجاست – بین هر نامگذاری یک دنیای انتزاعی وجود دارد، و یک مکان ویژه در جهنم برای زوج‌هایی که فکر می‌کنند داشتن یک کد لباس با طراحی خودشان زیباست، در نظر گرفته شده است – 😎Mykonos Chic! 😎—زیر جعبه پاسخگویی.

به دنبال اطلاعات بیشتر به سبک عروسی هستید؟ ما در مورد همه اینها نیز دارای ضعف هستیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: