لباس مخملی: 21 دلیل برای اینکه در تمام فصول خود را در پارچه‌های فوق‌العاده مخملی آویزان کنید

در حال حاضر پشت جنون پارچه پرز چیست؟ در اوایل دهه 2010، صعود لباس‌های خیابانی باعث شد تا لباس‌های عرق‌ریز و هودی‌ها در خط مقدم برنامه مد قرار بگیرند و پارچه‌های دنج‌تر را در کانون توجه قرار دهند. بعد از آن لباس های ورزشی (…دوباره) آمد. در نیمه دوم دهه 2010، برندهایی مانند Needles و Kapital با کمک پادشاهان مدرن پوشاک مردانه مانند A$AP Rocky، این شبح را در نقشه جهانی بازگرداندند. اما اکنون رنگ مخمل از حاشیه به خط مقدم جلوتر رفته است. این دیگر مختص رویدادهای فرش قرمز نیست، و مدت‌هاست که از ریشه‌های ناخوشایند خود فراتر رفته است (البته، مبادا فراموش کنید، زرنگی خوب است).

چرا که نه؟ شیک و ظریف است، شلخته و مجلل است، به همان اندازه اسپرت و راحت است. شاید همین دوگانگی بود که در وهله اول بازگشت مخمل را آغاز کرد: ثابت کرد که پارچه طیفی جدی دارد. و همانطور که به ماه‌های غم‌انگیزتر می‌رویم، می‌توانیم از پشم‌ها و ترمه‌های معمولی از یک گیره‌ی دنج دیگری در کتری خود استفاده کنیم. بنابراین برای اثبات این موضوع، فهرستی از مفاصل مخملی دلپذیر و غیرممکن را گردآوری کردیم تا به شما کمک کند تا در تمام مدت پاییز مانند یک دان استراحت کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر در دهه 2000 زندگی کرده اید، احتمالاً رابطه پیچیده ای با مخمل دارید. شاید ارتباط شما با پارچه به خاطر خاطرات لباس‌های ورزشی خیره‌شده با عبارات جذاب چاپ شده روی الاغ خدشه‌دار شود. یا شاید شما رنگ مخمل را بیشتر به عنوان یک لهجه، جزئیات روی یقه یا یک جفت دستبند به یاد دارید (چشمک چشمک). بنابراین اگر در حال خواندن این مطلب با هر گونه تعارض از پیش تعیین شده مربوط به مخمل و مخمل، خواهر و برادر رده بالای آن هستید، خبر بزرگی داریم: طبق قانون طبیعی، مخمل و همه تغییرات آن بازگشته و بهتر از همیشه هستند. .

مخمل دقیقا چیست؟ سؤال خوبی بود. بر خلاف پارچه های تخت بافته شده مانند پارچه جناغی و بوم، مخمل و مخمل هستند توده پارچه‌ها، موادی که به گونه‌ای بافته شده‌اند که نخ‌ها از سطح بالا بروند و حس سه بعدی مشخصی به آن‌ها می‌دهند. (اگر این بافت شما را به یاد یک حوله پارچه‌ای، یک فرش خاص یا یک جفت طناب مقاوم می‌اندازد، ایده درستی دارید). آنها قبلاً قلمرو انحصاری خانواده های سلطنتی واقعی مانند پادشاهان و ملکه ها بودند – و خانواده های سلطنتی غیرعادی مانند پاریس هیلتون و عموی عجیب و غریب شما که اصرار دارد او یک دوک است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: