لباس در هوای گرم: 15 ارتقاء لباس مردانه زیر 100 دلار برای بسته بندی در تعطیلات بعدی

بیایید صحنه را تنظیم کنیم: تعطیلات آمدند و رفتند، وعده سال جدید شروع به کمرنگ شدن کرد، و واقعیت خشن زمستانی غم انگیز و بدون آفتاب بالاخره در راه است. آشنا به نظر می رسد؟ ما رقم زدیم. بنابراین، اگر برای استراحت از کسادی فوریه جوون می‌شوید و این فرصت را دارید که به جایی سفر کنید – هر جایی! – با درختان نخل و سواحل شنی، آن را بردارید و سریع بروید. اما چه چیزهایی را باید ببندی؟ شش ماه از تابستان گذشته است، و چرخش لباس‌های سال گذشته در هوای گرم ممکن است به اندازه ایده بازگشت به کنار استخر در منطقه دوردست مورد نظر شما الهام‌بخش نباشد. اینجاست که ما وارد می شویم.

اگر قصد دارید تجهیزات خود را صرفاً به نام بهترین ظاهر خود در طول چند روز ایده‌آل اصلاح کنید، اصلاً منطقی نیست که پول دیوانه‌وار بر روی جام‌های طراحان که قرار است در شن و ماسه پوشانده شوند، کم کنید. ، عرق و لکه هایی با رنگ های عجیب. بنابراین، ما ده‌ها مورد اولیه را برای یک نانوا جمع‌آوری کردیم که می‌توانید همین الان بخرید، یک دستمال را در دست داشته باشید و در طول مدت اقامتتان بپوشید – هر کدام با کمتر از صد دلار. برای اینکه لیست بسته بندی خود را درست کنید نیازی به چیزهای زیادی ندارید، اما مجموعه مناسب لباس های هوای گرم کمک زیادی به شما می کند تا روی چیزی که واقعاً مهم است تمرکز کنید: مطلقاً هیچ چیز. سفر خوب!

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: