لباس اسطوخودوس: 17 روش برای پوشیدن گرم ترین رنگ فصل

به سختی می توان گفت دقیقا کی سلطنت بنفش آغاز شد، اما همان منطقی که مونولوگ میراندا پریستلی را در جریان گذاشت. در مورد ریشه های سرولئن در اینجا نیز صادق است – و همانطور که Priestly اولین کسی است که به شما یادآوری می کند، محبوبیت مجدد اسطوخودوس سابقه زیادی دارد. در کنار کفش‌های دویدن مشبک و هودی‌های زیپ‌آپ، بازگشت این رنگ نشانه دیگری از تجدید حیات Y2K است، چیزی که ریشه‌های خود را تا باند فرودگاه‌ها بازمی‌گرداند. در سال 2005، نمایش پاییز و زمستان الکساندر مک کوئین با ظاهری کامل اسطوخودوس باز شد. مجموعه جان گالیانو از همان فصل شامل یک دو نفر از بلیزرهای اسطوخودوس. Etro یک سری کت و شلوار اسطوخودوس را نشان داد; و در سال 2006، مدتها قبل از اینکه این برند رنگ صورتی خود را معرفی کند، والنتینو به شدت به اسطوخودوس نیز خم شد.

تئو وارگو/گتی ایماژ

ماه گذشته، رنگ بنفش عجیب و غریب در نمایشگاه مردان در پاریس در مرکز صحنه قرار گرفت. در فندی، آن را به عنوان یک ژاکت پشمی و کلاه بیسبال با یک کیف دستی چرمی در همان رنگ از روی باند فرود آمد. در درایز ون نوتنبه شکل شلوار باری و بادگیر همسان و به دنبال آن یک آنوراک چهار جیبی بود. این لیست ادامه دارد: رنگی که در آن کمئو ساخته شده است لوو، اتودها، و لویی ویتون، هم. اسمش را بفرستید یا بنفش، یاسی یا هلیوتروپ (بله، این یک رنگ است) – بنفش روشن در حال حاضر از یک لحظه زیبا لذت می برد و لباس اسطوخودوس حرف اول را می زند.

تصاویر گیلبرت کاراسکیلو/GC

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

تصاویر رابرت کامائو/GC

کوین مازور/گتی ایماژ

پس از آن، اسطوخودوس از باند فرودگاه خارج شد و به خیابان ها رفت (فقط بپرسید تام هالند!) و فهمیدن دلیل آن آسان است. خواهر و برادر ظریف‌تر و رمانتیک بنفش، همراه با شجره‌نامه‌ی طراحان بلند پرواز خود، در روزهای دل‌تبار زمستان، حرکتی ملایم را ارائه می‌دهد. ممکن است فقط یک رنگ باشد، اما به تعبیر Priestly، این رنگی است که از ارتفاعات زیاد به گوشه‌های معمولی فرو می‌رود و واقعاً به نظر می‌رسد. خوب در آن. در زیر، ما 17 انتخاب با رنگ بنفش اولیه را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند لباس‌های اسطوخودوس را در این فصل بپذیرید – و در این فرآیند، انرژی بهاری را به لباس‌هایتان اضافه کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: