لاندو نوریس در حال آمدن است

این داستان در ابتدا ادامه داشت GQ بریتانیا با عنوان «لاندو نوریس داغ وارد می‌شود»


بعد از استرالیا برای زنده ماندن رانندگی کنید ستاره عاشق F1 شد، او قوی تر و محبوب تر از همیشه بازگشت.



منبع

هواداران بر این باورند که نوریس هر شانسی برای به ارمغان آوردن یک عنوان برای مک لارن دارد، اگر فقط به او ماشین آلات لازم برای حمایت از او داده شود. چند روز پس از گفتگوی ما، نوریس وقتی ادعا می کند که مک لارن MCL36 مدل 2022 او “دورترین فاصله از آنچه را دارد” خبرساز شد. [he wants]” در یک ماشین مسابقه، نشان دهنده ترجیح سرعت بر راحتی است. براون از مسائل آگاه است، اما قاطعانه معتقد است که وقتی نوریس چرخ‌های مناسبی داشته باشد، تمام راه را پیش خواهد برد. براون به من می‌گوید: «فکر می‌کنم ده تا 15 سال دیگر جلوتر از او باشد. من فکر می کنم تا زمانی که بتوانیم برای او یک ماشین بگیریم، او قهرمان جهان خواهد شد.

هیجان‌انگیزترین قهرمان مسابقات اتومبیلرانی جهان با صراحتی نادر درباره صعود بی‌رحمانه‌اش به اوج، تصورات نادرست عمومی از تربیتش و الهام گرفتن از مایکل جردن صحبت می‌کند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لباس، پوشاک، شلوار، دانیل ریکاردو، انسان، جین، و شلوار جین
دانیل ریکاردو اولین سوپراستار فرمول 1 آمریکا است
شاید این فصل نوریس نباشد. حتی ممکن است فصل بعد نباشد. اما او مطمئن است که ضررها – مانند خرابی – فقط بخشی از یادگیری هستند. نکته کلیدی این است که پشت فرمان برگردید و به راه خود ادامه دهید. نوریس می گوید: «از باخت متنفرم. “اما باخت به من انگیزه می دهد تا آن را بفهمم و دفعه بعد کار بهتری انجام دهم.”

اعتبارات تولید
عکس ها توسط توماس چن
استایل شده توسط ایتونو اوکی
دستیار استایل ملیسا یوینگ
نظافت توسط پل دونوان

گفتن اینکه نوریس می‌خواهد بهترین راننده جهان شود، خالی از لطف نیست – هیچ‌کس زندگی خود را وقف چیزی نمی‌کند که احتمالاً خطرناک‌ترین ورزش جهان است تا دوم شود. با این حال نوریس به طرز شگفت انگیزی صادقانه اعتراف می کند که در حالی که فکر می کند امسال شانس خوبی برای برنده شدن در مسابقه دارد، بهترین شانس او ​​برای قهرمانی تا سال 2024 یا به احتمال زیاد تا سال 2025 نخواهد بود. یاد گرفتم، شاید بتوانم در یک مسابقه پیروز شوم، اما بعید است که تا آن زمان قهرمانی کسب کنم. می دانم که باید در آن سال ها در اوج بازی ام باشم. جدا از ماشین آلات، تنها چیزی که واقعاً برای موفقیت نوریس باید اتفاق بیفتد این است که او در مسیر باقی بماند.

تاپ، دستبند، مال خودش. تماشا کن، مال خودش، ریچارد میل.

توماس چن


براون در مورد بازی گلف خود با نوریس می گوید: «ما خیلی خوش می گذرانیم، فقط در تمام مدت به یکدیگر دنده می کنیم. او می خندد: “او گلف باز خوبی است، وقتی مستقیم به آن ضربه می زند.” می توانید ببینید که استعداد وجود دارد، اما او تنها در فصل دوم حضور دارد. او با هماهنگی دست و چشم خود به سرعت سریعتر و بهتر می شود… [he’ll] در مدت زمان کوتاهی یک گلف باز مناسب باشید.”

براون توضیح می دهد: “او چیزهایی را که باید جدی بگیرد، بسیار جدی می گیرد.” “اما او همچنین می داند که ما در یک تجارت سرگرم کننده، ماشین های مسابقه ای هستیم.”

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لباس، پیراهن، کلاه، بزرگسال، فرد و مکس ورشتاپن
ساخت مکس ورشتاپن: چگونه هیجان‌انگیزترین راننده فرمول یک این ورزش را تصاحب کرد

مک لارن دارای یک تاریخ طولانی و برنده (به طور دقیق 183 برد در مسابقه، 12 قهرمانی رانندگان و 8 قهرمانی سازندگان). بسیاری از بهترین رانندگان تاریخ برای آنها مسابقه داده اند: لائودا، سنا، هاکینن، کولتارد، باتن، همیلتون. با این حال، در بین طرفداران این باور وجود دارد که مک لارن بخشی از این جادو را از دست داده است. مک لارن که از سال 1998 یک عنوان WWC را کسب نکرده است (یعنی یک فصل کامل را برده است) و در سال های 2021 و 2022 به مقام های چهارم و پنجم رسیده است، اخیراً مک لارن به عنوان “بهترین بقیه” پس از ردبول، فراری و مرسدس قرار گرفته است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: