«قاتلان ماه گل» در دومین تریلر خود به خشونت و انفجارها می پردازد.

با باربی در مقابل. اوپنهایمر گفتمان هنوز بیشتر اکسیژن پوشش فیلم را جذب می کند، به راحتی می توان فراموش کرد که فصل جوایز نزدیک است. فصل پرفروش‌های تابستانی (که تا به حال با عملکرد ضعیفی از جمله ویژگی‌های آن مشخص شده است فلش و ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت) همیشه یک فصل پرستیژ پیشرو به پاییز است، زمانی که استودیوها اکثر برندگان جوایز بالقوه خود را تنها در عرض چند ماه در پایان سال منتشر می کنند.

اقتباس اریک راث و اسکورسیزی از پرفروش‌ترین کتاب گران درباره یک سری قتل در کشور تازه نفت‌خیز اوسیج (که طبق خلاصه داستان رسمی در دهه 1920 در اوکلاهما یک شبه تبدیل به یکی از ثروتمندترین افراد جهان شدند) در ابتدا قرار بود دی کاپریو در نقش مامور اف بی آی تام وایت که برای تحقیق درباره قتل به شهر می آید، بازی می کند. با این حال، در ابتدای تولید، اسکورسیزی و دی کاپریو به این نتیجه رسیدند که می‌خواهند از ساخت یک «وسترن ناجی سفیدپوست» اجتناب کنند و به همین دلیل تمرکز خود را تغییر دادند و دی کاپریو در نقش یک مظنون، ارنست بورکهارت و جسی پلمونز نقش مامور اف‌بی‌آی، وایت را بازی کردند. .

20 اکتبر، پرچمدار قابل بحث فصل جوایز، مارتین اسکورسیزی را برای ما به ارمغان می آورد قاتلان ماه گل، که به تازگی دومین تریلر خود را منتشر کرد. جدا از اینکه اقتباسی از یک کتاب پرفروش دیوید گران است، این کتاب از یکی از مشهورترین فیلمسازان زنده ما است و دو تن از همکارترین همکارهای او – رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو – که از آن زمان با هم کار نکرده‌اند، بازی می‌کند. زندگی این پسر (1993) و اتاق ماروین (1996).

دنیرو در عین حال نقش عموی بورکهارت را بازی می کند. ویلیام هیل، یک دامدار ثروتمند و یک دلال قدرت محلی فاسد که در نهایت برادرزاده خود را در طرح خود به خدمت می گیرد تا از ثروت تازه یافته آنها خارج شود. “بزرگترین چالش این بود که این ترفند را معما نکنیم [like the book]دی کاپریو به ددلاین گفت، اما این که ارنست را در همان اوایل این که او چه کسی است، نشان داد و سپس مشاهده کرد که این رابطه بسیار پیچیده از هم باز می شود. نه تنها با مولی، بلکه با شخصیت دنیرو نیز. این کار آسانی نبود و سال ها طول کشید تا آن را کشف کنیم.»منبع

لیلی گلادستون بازیگر بومی آمریکایی که بزرگ شد رزرواسیون بلک‌فیت در مونتانا، نقش مولی همسر بورکهارت را بازی می‌کند و در حال حاضر برای بازی او پس از اولین نمایش فیلم در کن در ماه می، جوایز زیادی را به دنبال دارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: