فیلم های پاییزی 2022: 28 فیلمی که تا پایان سال ارزش دیدن دارند

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

نویز سفید (در 25 نوامبر در سینماها، در نتفلیکس 30 دسامبر)

کارگردان: گیرمو دل تورو، مارک گوستافسون
ستاره ها: ایوان مک گرگور، دیوید بردلی، کریستوف والتز
در مورد چیست: شما داستان اصلی را می دانید، اما انیمیشن استاپ موشن دل تورو کار خود را آغاز می کند پینوکیو با قرار دادن آن در ایتالیای فاشیستی یک تغییر اساسی ایجاد می کند.
چرا ارزش انتظار دارد: ما قبلاً برداشت جدید رابرت زمکیس از نسخه دیزنی را دیده بودیم پینوکیو امسال. ترکیبی از جادو، هوس و وحشت در داستان به نظر می رسد متناسب با حساسیت دل تورو ساخته شده باشد.

هشدار اسپویلر: قهرمان می میرد (در 2 دسامبر در سینماها)

کارگردان: مایکل شوالتر
ستاره ها: جیم پارسونز، بن آلدریج، سالی فیلد
در مورد چیست: آخرین اثر شوالتر که برگرفته از خاطرات یک منتقد تلویزیون است، آخرین سال زندگی مایکل آسیلو (جیم پارسونز) و همسرش کیت کوان (بن آلدریج) را به تصویر می‌کشد.
چرا ارزش انتظار دارد: این باید فرصتی برای پارسونز باشد تا فراتر از مرزهای شناخته‌شده‌ترین نقشش در آن بازی کند این نظریه انفجار بزرگ.

زنان صحبت می کنند (در 2 دسامبر در سینماها)

کارگردان: سارا پولی
ستاره ها: رونی مارا، کلر فوی، جسی باکلی
در مورد چیست: بر اساس رمانی از میریام تووز که از رویدادهای زندگی واقعی الهام گرفته شده است، آخرین داستان پولی در یک مستعمره منونیت می گذرد که ساکنان زن آن متوجه می شوند که اعضای مذکر در شب به آنها مواد مخدر می خورند و به آنها تجاوز می کنند و سپس شیاطین را مقصر حملات می دانند.
چرا ارزش انتظار دارد: پولی به‌عنوان کارگردانی با ظرافت ظاهر شده است و او بازیگران کاملی را برای مقابله با مواد دشوار و تکان‌دهنده جمع‌آوری کرده است.منبع

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

پینوکیو گیلرمو دل تورو (در سینماها در نوامبر و در نتفلیکس در دسامبر، تاریخ دقیق TBD)

محتوا

کارگردان: نوح بامباخ
ستاره ها: آدام درایور، گرتا گتویگ، دان چیدل
در مورد چیست: هنگامی که یک تصادف باعث یک “رویداد سمی در هوا” می شود، یک خانواده بزرگ دانشگاهی از وحشت فرار می کنند.
چرا ارزش انتظار دارد: رمان تاریک و طنزآمیز دون دلیلو در سال 1985 به راحتی خود را برای اقتباس آماده نمی کند، بنابراین جالب است که ببینیم بامباخ با مواد چه می کند. با این حال، او یک بازیگر عالی برای آن جمع آوری کرده است، و دیدن او در ادامه به چالش کشیدن خود پس از آن، مایه دلگرمی است. داستان ازدواج.

محتوا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: