فیلم «جنگ ستارگان» دیمون لیندلوف در اولویت اول لوکاس فیلم است

لیندلوف پرکار هر دو سریال تلویزیونی تحسین شده را نوشته است (گمشده، نگهبانان، باقی مانده ها) و بلاک باسترهای علمی تخیلی (Z جنگ جهانی، پرومتئوس، پیشتازان فضا به تاریکیعبید-چینوی دارای یک فیلم شناسی چشمگیر و متنوع است و برنده جایزه اسکار برای مستندهای کوتاهش درباره اسیدپاشی های زنان پاکستانی شده است.ذخیره چهرهو قتلهای ناموسی (دختری در رودخانه: بهای بخشش). در حالی که او هیچ ویژگی در یک کارگردانی نکرده است جنگ ستارگان مقیاس، او با قیمت فرانچایز دیزنی غریبه نیست، زیرا دو قسمت از فصل افتتاحیه را کارگردانی کرده است. خانم مارول. (خانم مارول، و به طور خاص قسمت های عبید-چینو، تحسین فوق العاده ای از منتقدان دریافت کرد.)

Puck جزئیات بیشتری در مورد این پروژه داشت، و همچنین وضعیت گسترده تر از جنگ ستارگان دنیای فیلم متیو بلونی نوشت که قبل از این اعلامیه دیگری وجود نداشت جنگ ستارگان فیلمی که قرار است «حداقل قبل از دسامبر 2025» اکران شود، که در مقایسه با فیلم‌های متعددی که سالانه توسط مارول و دی سی منتشر می‌شوند، فاصله زیادی دارد. (رویکرد اولیه باب ایگر این بود که یکی را منتشر کند جنگ ستارگان فیلم در سال.) Per Puck، یکی از دلایل اصلی شکاف طولانی، واکنش ملایم به سه گانه اخیر است، که همچنین دارای درام قابل توجهی در پشت صحنه مانند اخراج کالین ترورو از ظهور اسکای واکر یا مهم بازنویسی در نیرو بیدار می شود. مبارزات خلاقانه هر دو فیلم تا حدی در نتیجه عجله برای رسیدن به تاریخ اکران بود که ممکن است انگیزه دیگری برای کاهش سرعت باشد. این نشریه تاکید کرد که فشار زیادی روی کاتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم وجود دارد تا فیلم بعدی موفق باشد و مشخص کند که چه چیزی در جنگ ستارگان کانن به جای نمایش های استریم، به صفحه نمایش بزرگ تعلق دارد.

تعداد انگشت شماری دیگر وجود دارد جنگ ستارگان فیلم ها در مراحل مختلف پیش تولید، از جمله پروژه هایی با کارگردانانی مانند پتی جنکینز و تایکا وایتیتی، اما ضرب الاجل نشان داد که این فیلم «به نظر می‌رسد بیشترین شتاب را در بین تمام فیلم‌هایی که در حال حاضر در استودیو در حال ساخت هستند دارد» – اگرچه اطلاعات کمی در مورد آن به جز ذهن خلاق آن وجود دارد.

علاوه بر فیلم‌های کارگردانی عبید-چیونی، جنکینز و وایتیتی، کوین فایگی، رئیس مارول، در حال ساخت فیلم خود است. جنگ ستارگان فیلمی با نویسنده مایکل والدرون (ریک و مورتی، لوکی). در جلوی تلویزیون، گلچین متحرک قصه های جدی در 26 اکتبر منتشر می شود، با حضور جدی آهسوکا تانو مورد علاقه طرفداران و کنت دوکو شرور. فصل سوم سریال بسیار محبوب ماندالوریان سری است در فوریه 2023 منتشر می شود، در حالی که ایوان مک گرگور اوبی وان کنوبی نشان می دهد ممکن است فصل دوم دریافت کند.منبع

اگرچه جنگ ستارگان برنامه های تلویزیونی با سرعت قابل توجهی در دیزنی + ظاهر می شوند، اما سه سال از آخرین فیلم می گذرد. ظهور اسکای واکر، ابهامات جدی در مورد اینکه سمت فیلم فرانچایز به کجا می رود وجود دارد. این تصویر در 23 اکتبر زمانی که ضرب الاجل گزارش شده است که یک جدید جنگ ستارگان فیلم در دست ساخت است که توسط گمشده دیمون لیندلوف، یکی از مجریان برنامه، همراه با مستندساز و کارگردان تلویزیونی، شرمین عبید-چینوی در راس آن.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: