فیلم جدید بتمن «شجاع و جسور» به کارگردان «فلش»، اندی موشیتی اهدا شد.

تحت هدایت جیمز گان و پیتر سافران، سران دی سی اواخر سال گذشته، موشیتی، استخدام شدند. کارگردانی خواهد کرد بتمن: شجاع و جسور. این فیلم که بر اساس مجموعه‌ای از کمیک گرانت موریسون ساخته می‌شود و به طور جداگانه از رابرت پتینسون آرک بتمن وجود دارد، آغاز شده است. بتمن، شجاع و جسور “خانواده خفاش را تصور می کند، جایی که پسر بیولوژیکی بروس وین، دامیان، به عنوان رابین برای بتمن پدرش خدمت می کند.”

گان که آخرین فیلمش را برای مارول به پایان رساند، Guardians of the Galaxy Vol. 3قبل از پریدن به دی سی، قصد دارد به همان شیوه ای که کوین فایج در مارول حضور دارد، رهبر خلاق دنیای دی سی شود. برنامه های گان و سفران برای دی سی تا کنون شامل سوسک آبی (“نخستین شخصیت DCU،” به گفته گان)، در اواخر تابستان امسال در سینماها نمایش داده می شود. میراث سوپرمن، قرار است به نویسندگی و کارگردانی Gunn; همراه با یک سری پیش درآمد Wonder Woman و یک سری معمایی Green Lantern.

دامیان وین پسر بتمن و تالیا الغول و نوه راس الغول است، به این معنی که او احتمالاً مشکلات پدری خواهد داشت. (تالیا و راس شخصیت‌هایی بودند که ماریون کوتیار و لیام نیسون در فیلم‌های خفاش کریستوفر نولان به تصویر کشیدند.) شجاع و جسور این اولین فیلم بتمن با شخصیت رابین پس از بازی کریس اودانل در سال 1997 خواهد بود. بتمن و رابین، فیلم بدنام جوئل شوماخر که بیش از هر چیز دیگری برای نوک سینه های لباس باتوم جورج کلونی قابل توجه بود.

Variety همچنین خاطرنشان می کند که “در حالی که DCU به عنوان یک جهان چندگانه وجود دارد، این عناوین در یک جهان منفرد وجود خواهند داشت.”منبع

قبل از فلشموشیتی بیشتر به عنوان کارگردانی ترسناک شناخته می‌شد که از بودجه‌های متوسطی بیرون آمد مامان به زمان بزرگ با دو اقتباس بسیار موفق خود از آی تیکه به ترتیب 700 و 470 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت. (آی تی پردرآمدترین فیلم ترسناک تاریخ است.) این مرد 49 ساله آرژانتینی با خواهرش باربارا به عنوان شریک تهیه کننده فیلم می سازد و اولین کار بلند خود را پس از دیدن نسخه فیلم کوتاه گیرمو دل تورو به دست آورد. مامان و به تولید اجرایی اقتباس از ویژگی‌ها آمد.

ما می‌دانستیم که مدیران DC/Warner باید بسیار بالا باشند فلش برای آنها که ازرا میلر را از طریق مشکلات حقوقی پربار و مستند میلر بچسبانند. اکنون آنها یک بار دیگر تعهد خود را نشان می دهند و استخدام می کنند فلش اندی موشیتی کارگردان فیلم جدید بتمن را پیش از این کارگردانی خواهد کرد فلشرسیدهای آخر هفته اول باکس آفیس حتی وارد شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: