فیلم اسپین آف «سریع و خشمگین» دواین جانسون تایید شد

رابطه دواین جانسون با یکی از فرنچایزهای برجسته هالیوود به سرعت در حال تغییر است. از یک دشمنی خشمگین با وین دیزل که به نظر می‌رسید او را از این ماجرا دور نگه می‌داشت سریع مجموعه‌ای که به‌زودی به نمایش در می‌آید و در میان اعتبارات غافلگیرکننده‌ای قرار می‌گیرد سریع X، حالا این خبر می رسد که جانسون خودش فیلمی را در این سریال پخش خواهد کرد.

با این حال، گزارش‌های بی‌شماری از تنش بین دیزل، که نقش کاپیتان بالفعل سریال را ایفا می‌کند، و جانسون، که مسلماً بزرگترین ستاره اکشن در جهان است، وجود دارد که به ارتقای فرنچایز به سطح جدیدی از شهرت بین‌المللی کمک کرد. در حال صحبت با CNN در دسامبر 2021، جانسون به طور قطعی گفت که به فرنچایز باز نخواهد گشت.

مطابق با جانسون– با گزارشی که توسط بسته بندی– این ستاره بزرگ در فیلمی با محوریت شخصیت خود لوک هابز ظاهر خواهد شد. و فیلم از نظر فنی نمی خواهد دنباله ای بر اسپین آف جانسون باشد که قبلاً در سال 2019 ساخته شده است، هدایای سریع و خشمگین: هابز و شاو. نه تنها این، بلکه قرار است فیلم بعدی این فرانچایز باشد.

در ویدئویی که همراه با این توییت منتشر شد، جانسون گفت که از واکنش هواداران به بازگشت خود متحیر شده است و پنهان نگه داشتن بازگشت هابز را به عنوان “رازی که حفظ آن سخت به جهنم بود” توصیف کرد. او افزود که او و دیزل علیرغم آنها “سالها مانند برادر” بوده اند تنش به خوبی مستند شده.

نویسندگی این فیلم بر عهده کریس مورگان خواهد بود که نویسنده این فیلم است هابز و شاو و چندین مورد دیگر سریع و خشن فیلم‌ها و جانسون و دیزل به عنوان تهیه‌کننده حضور خواهند داشت. هنوز هیچ جزئیات قابل توجهی از داستان منتشر نشده است، به جز اینکه جانسون گفته است این فیلم پلی بین فیلم های تازه اکران شده خواهد بود. سریع X و قسمت بعدی در فرنچایز اصلی. به احتمال زیاد، فیلم هابز همان دوره زمانی را پوشش خواهد داد X سریع، توضیح دادن اینکه شخصیت کجا بود و چگونه در آن صحنه تیتراژ ظاهر شد.

هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار وجود ندارد Fast X: Part II, اگر چه دیزل گفت CinemaCon در سال 2025 اکران می شود. این بدان معناست که جانسون و شرکت یک جدول زمانی تنگاتنگ برای نوشتن، فیلمبرداری و انتشار این قسمت قبلی در زمان صرف شده قبل از تور مطبوعاتی FXP2 خواهند داشت، اگرچه مشخص نیست که تا چه حد در این دوره طی شده است. روند آنها در حال حاضر. در این میان، جانسون پروژه‌های بی‌شماری در دست ساخت دارد، از دنباله‌ها گرفته تا سن اندریاس و کروز جنگل به فیلم اکشن کریسمس آینده او، قرمز یکی.

منبع

“بعدی سریع و خشن فیلمی که قانون افسانه ای در آن خواهید دید، فیلم هابز خواهد بود که فصل تازه و جدیدی خواهد بود. [and] راه اندازی برای Fast X: Part II,جانسون نوشت. تابستان گذشته، وین و من تمام گذشته را پشت سر گذاشتیم. ما با برادری و مصمم رهبری خواهیم کرد – و همیشه مراقب فرنچایز، شخصیت‌ها و طرفدارانی هستیم که دوستشان داریم.»

جانسون در سال 2011 به این فرنچایز پیوست سریع پنج، ایفای نقش یک مامور پرجذبه و پرجذبه DSS که قصد دارد دومینیک تورتو و خدمه دیزل را نابود کند. شبیه به دکارد شاو جیسون استاتهام، لوک هابز از آنتاگونیست به مرد خوبی تبدیل شد که فرنچایز ادامه پیدا کرد و اغلب پوشش دولتی برای Dom و فعالیت‌های غیرقانونی باند فراهم می‌کرد. نقش جانسون در این فرنچایز با تبدیل عنوان او به اوج خود رسید هابز و شاو که، اگر تماشای آن ضروری نباشد، با این حال یک انفجار و ویترین عالی برای ارائه کمدی اوست.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: