فلانل پرتغالی پیراهن کمپ بعدی شما را می سازد

صبر کن سگ بزرگ، احتمالاً با خود فکر می کنید. اگر فلانل پرتغالی چنین راز بزرگی است، چگونه این کار را انجام دهید شما در مورد آن بدانید? برای یکی، این یک نوع کار من است. برای دیگری، در یک نظرسنجی بسیار رسمی از پیراهن‌های تابستانی مورد علاقه همکارانم، این نام تجاری … اغلب مطرح می‌شد. مانند، به طور عجیبی اغلب. بنابراین، اکنون به روش کلاسیک GQ Recommends، عملیات را از بین می‌بریم. تنها چیزی که ما در ازای خدمات روزنامه‌نگاری بی‌باک خود می‌خواهیم این است که حالات خوب را به جلو بپردازید – اگر با یکی از پیراهن‌های زیر تکان می‌خورید، پیوند را نیز به یک دوست با شماره‌گیری کمتر ارسال کنید. مثل این است که یوونال همیشه از خود می پرسید: quis gatekeep دروازه بان ipsos؟

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

فلانل پرتغالی یکی از بهترین اسرار پوشاک مردانه است، و همچنین کمی اشتباه است: نقش پیراهن مستقل واقعاً است مستقر در پرتغال است، اما وظایف آن بسیار بیشتر از فلانل است. مطمئناً، پارچه‌های نرم پتو همچنان یک تخصص خانگی است، اما این روزها، شما به همان اندازه احتمال دارد که با یکی از پیراهن‌های ژاکارد کمپ آن روبرو شوید. که ما را به نقطه وبلاگی که در حال خواندن آن هستید می رساند (در حال خواندن؟) در همین لحظه: چند فصلی است که کسب و کار خانوادگی چند دهه – که هنوز در شهر زیبای گیمارش مستقر است – مشغول پخت و پز است. برخی از زیباترین پیراهن‌های تابستانی موجود در بازار را با قیمت‌هایی که کیفیت مورد نظر را رد می‌کنند، تهیه کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: