فقط برای A$AP Rocky فصل آگوست چرمی کیلت است

بله، در کت جیوانچی و سه راهی روتوایلر سفارشی خود، در طول یک The Throne را تماشا کنید توقف تور در کانزاس سیتی، میسوری در 29 نوامبر 2011.جیسون اسکوایرزمنبع در مجموع، دودهای Givenchy معاصر راکی ​​برای شما بسیار جذاب است زنده باد A$APلباس راکی ​​دوران – که ممکن است در واقع با طراحی باشد. بیانیه‌های مد پیشگام Ye and Rocky در دهه 2010، پایه و اساس انتصاب مدیر خلاق متیو ویلیامز در سال 2020 توسط این خانه لوکس فرانسوی را ایجاد کرد، کسی که برند لباس خیابانی 1017-ALYX-9SM تأثیرگذار و مورد تأیید Ye-and-Rocky خود را در سال 2015 تأسیس کرد. گفتمان سیس-مرد در دامن به طرز ناامیدکننده ای ثابت می ماند، تی شرت های گشاد این دو نفر، شلوارهای فاق بلند، و دامن های تفرقه انگیز (اهم، کیلت) راه را برای تعریف بسیار آزادتر از لباس مردانه باز کرد.

برش به اوت 2022 – سال‌ها و بسیاری از لباس‌ها بعد (از جمله لباسی که ویوین وست‌وود روی جلد پوشیده بود. GQ تابستان گذشته) و راکی ​​دامن چرمی Givenchy را برای چرخش بیرون می آورد. راکی که اخیراً به همراه دوست دخترش صاحب یک پسر بچه شده است/2013 موزیک ویدیو “Fashion Killa”. ریحانا، یکی از بازیگران این فیلم، روز چهارشنبه در نیویورک بیرون آمد و از سر تا پا Givenchy پوشید، از جمله یک سویشرت با لوگوی چند لایه که دامن مشکی تا زانو را آویزان کرده بود، که با پلتفرم برند G Clogs و عینک آفتابی Giv Cut به آن اضافه شده بود. بعداً دامن را با یک شلوار آبکش عوض کرد تا خانمش را روی شیرینی ببرد. ساعت 4 صبح در شهر قدم بزنید.

(حتی براد پیت هم اکنون روی فرش قرمز دامن پوشیده است و به نظر می رسد فقط کمی آزرده خاطر است که هنوز باید در مورد آن صحبت کند.)

برای لحظه‌ای تصور کنید که دسامبر 2012 است. A$AP Rocky، خواننده رپ متولد هارلم، به تازگی تک‌آهنگ اصلی اولین آلبوم آینده‌اش را منتشر کرده است. زنده باد A$AP، که تا حدودی به این دلیل که او یک جفت کیلت پوشیده است، توسط ریک اوونز و هود با ایر، موجی از فضای وبلاگ را وارد می کند، در موزیک ویدیو. یک هفته یا بیشتر قبل از آن، هنرمندی که در آن زمان با نام کانیه وست شناخته می‌شد، به خاطر پوشیدن دامن چرمی جیوانچی طراحی شده توسط ریکاردو تیسی خود در یک کنسرت مفید برای امداد طوفان سندی، تیتر خبرها شد، اگرچه او قبلاً در زمان خود و جی، همان لباس را پوشیده بود. Z ها The Throne را تماشا کنید تور در طول سال قبل روی صحنه، Ye گاهی اوقات دامن خود را با یک پیراهن روتوایلر Givenchy ست می کرد. اکنون، انگیزه ای برای انقلاب لباس های خیابانی تحت رهبری افراد مشهور مد است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: