فصل 4 “جانشینی” آخرین فصل خواهد بود

از زمانی که سریال در سال 2021 تمدید شد تا کنون، قصد پایان فصل 4 هرگز به صراحت بیان نشد. اما آرمسترانگ می گوید نیویورکر که او از همان اوایل فصل 2 به‌طور آزادانه در حال برنامه‌ریزی استراتژی آخر سریال بوده است.

جانشینی در 26 مارس باز می گردد، با اولین پخش فصلی که در یک لحظه تا حدودی دایره ای کامل، در روز تولد لوگان روی باز می شود، درست مانند خلبان.منبع

با این حال، با توجه به روشی که آرمسترانگ این فرآیند را توصیف می کند، این تصمیم بلافاصله ثابت نشد. من به اتاق نوشتن فصل 4 رفتم و به نوعی گفتم: “فکر می‌کنم این کاری است که ما انجام می‌دهیم، اما بیایید آن را هم باز نگه داریم… و تصمیم برای پایان دادن به نوشتن و حتی زمانی که فیلمبرداری را شروع کردیم، محکم شد.” در مورد طعمه و سوئیچ، آرمسترانگ می‌گوید که ایده اعلام پایان آن را برای عموم در حالی که آن‌ها در حال نوشتن آن بودند «انحرافی» می‌دانست، و حتی با عدم افشای کامل مقاصد خود حتی در زمان پخش سریال بازی می‌کرد.

من این ایده را کاملاً دوست دارم، خلاقانه، زیرا پس از آن مخاطب می‌تواند از همه چیز همانطور که می‌آید لذت ببرد، بدون اینکه سعی کند چیزها را بفهمد، یا وقتی متوجه شود که فصل آخر است، چیزها را به روشی خاص درک کنند. من در قبال تماشاگران احساس مسئولیت می کنم و شخصاً این احساس را دوست ندارم که “اوه، همین است، بچه ها”. این پایان بود. فکر می کنم دوست دارم بدانم که به پایان می رسد.»

آرمسترانگ گفت: «قبل از شروع نوشتن فصل 4، در نوامبر، دسامبر 2021، با چند نفر از هم‌نویسندگانم دور هم جمع شدم و به نوعی گفتم، ببین، فکر می‌کنم شاید اینطور باشد.» . و ما سناریوهای مختلفی را اجرا کردیم: می‌توانیم چند فصل کوتاه یا دو فصل دیگر را اجرا کنیم. یا می‌توانیم برای سال‌ها ادامه دهیم و نمایش را به چیزی نسبتاً متفاوت تبدیل کنیم، و یک نمایش سرگرم‌کننده‌تر و آزادانه‌تر باشیم، که در آن هفته‌های خوب و هفته‌های بد وجود خواهد داشت. یا می‌توانیم کاری کمی عضلانی‌تر و کامل‌تر انجام دهیم و تا حدودی قوی‌تر برویم. و این قطعا همیشه ترجیح من بود.» اگرچه ممکن است تلخ و شیرین باشد، همانطور که آرمسترانگ در اینجا اشاره می کند، این سریال به ناچار همیشه برای طولانی مدت بودن مناسب نبود.

حال و هوای پایانی سریال در اوایل این هفته توسط جرمی استرانگ، که نقش پسر وسط شکنجه شده کندال روی را بازی می‌کرد، کم‌اهمیت پخش شد. در او GQ استرانگ، که متعهد به به تصویر کشیدن رنج کندال گاهی اوقات به هزینه احساسی خود است، اشاره کرد که این فصل آخرین فصل است. او گفت: «احساس می‌کنم که واقعاً می‌خواهم، حالا که در خط یک یاردی هستیم، این فصل و احتمالاً نمایش را به‌گونه‌ای به پایان برسانم که بار واقعی از آنچه این سفر بوده است، ارائه شود. اعتراف به خداحافظی کندال “احساس مرگ می شود”.

پایان نزدیک نیست، اینجاست. در حالی که جانشینی خالق جسی آرمسترانگ و بازیگرانش اغلب بیان کرده اند که آنها فقط درام یک درصدی HBO را می بینند که چهار یا پنج فصل اجرا می شود، پنج شنبه شب آرمسترانگ. آشکار شد به نیویورکر اینکه پایان حماسه خانواده روی زودتر از آن چیزی است که همه انتظار داشتند: فصل چهارم آینده که قرار است در 26 مارس آغاز شود نیز آخرین فصل خواهد بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: