فصل ژاکت چرمی نزدیک به ماست

Superwear Juggernaut لباس های خیابانی به طور مداوم کت و شلوارهای سطح پیشرفته را منتشر کرده است، از جمله همکاری با کلاسیک هایی مانند Brooks Brothers و طراحان معروف لباس مردانه مانند Adam Kimmel. جدیدترین مجموعه این برند شامل بلیزر چرمی دو دکمه ای با یقه بریدگی دلپذیر به نوبه خود، Aimé Leon Dore تولید کرد یک بلیزر دو سینه با ظاهری سلطنتی در سایه ای خانگی از قهوه ای شاه بلوطی. وقتی صحبت از برندهای پرتقاضا به میان می‌آید که نشان می‌دهند مردان چگونه می‌خواهند در سال 2022 لباس بپوشند، شکست دادن علامت یک و دو سوپریم و ایمه لئون دور سخت است.

برای بسیاری از مردان، کت چرمی می تواند مانند یک پیشنهاد دلهره آور باشد. مطمئنا، آنتونی بوردین آن را بی دردسر جلوه می داد، اما او باعث شد که بیشتر چیزها بسیار بی دردسر به نظر برسند. جی کیو سام هاین خود سال گذشته سفری را برای یک کت چرمی آغاز کرد تا آن را مال خود بداند و متوجه شد که این لباس به طرز شگفت آوری همه کاره است. او می‌گوید: «من آن را با هر چیزی که از یک کت چرم معمولی استفاده می‌کنم می‌پوشم – تی شرت، پیراهن غربی، ژاکت، پیراهن فوتبال، هر چیز دیگری. شاید نکته کلیدی این باشد: با آن مانند هر ژاکت دیگری در کمد خود رفتار کنید.

پوشیدن مقداری چرم آراسته راهی برای ارائه فوری استایل جسورانه و چپ مرکز به لباس شماست. آن را با یک شلوار عالی و یک ژاکت کشمیری بپوشید تا تناسب اندام شما فقط یک نشانه خطر داشته باشد. شما مطلقاً مجبور نیستید آن را با شلوار چرمی همسان بپوشید. (مگر اینکه این کار شماست، پس اجازه دهید پرچم عجیب و غریب چرمی شما به اهتزاز درآید.) کت چرمی آنقدر زرق و برق دار است که اگر بخواهید تا 9 لباس بپوشید، اما اگر سرعت شما بیشتر باشد می تواند بی سر و صدا پیچیده به نظر برسد. همانطور که فصل سرد پاییز در گوشه و کنار است، کت چرمی را در نظر بگیرید—شما شگفت زده خواهید شد که چقدر شیک پوشیدن آن بدون زحمت می تواند باشد.منبع

در جاهای دیگر، بلیزر چرمی را می توان در جاهای بلند و پایین یافت. بوتگا ونتا دارد یکی با آستین‌های خمیده از چرم گوساله سبز تیره. نسخه گوچی در حالی که مارنی پیشنهاد می دهد، با یک ضربه تونال از مونوگرام معروف “GG” خانه حک شده است یکی با طراحی شیک تر و مینیمالیستی تر. (خودتان را برای قیمت‌ها آماده کنید: قیمت این‌ها بین 2700 تا 7000 دلار است.) همچنین می‌توانید این ظاهر را از برچسب لباس‌های مردانه لس‌آنجلسی Second/Layer یا خرده‌فروش سوئدی COS با قیمتی بین 2000 دلار پیدا کنید. 390 دلار و 900 دلار. و البته، همیشه می توانید آنها را پیدا کنید دست دوم برای کسری از قیمت

در چند سال گذشته، کت چرمی از لباس غیر گراتا – که متعلق به دهه 1990 بود – به لبه برش شیک sleazeball تبدیل شده است. یک آدام سندلر که چکه کرده بود این کار را کرد سنگهای تراش نخورده. این ظاهر از طراح Balenciaga، Demna Gvasalia و طرفدار کت چرمی، Kanye West، نشانه‌های مشترکی داشت. حتی جک هارلو نشان داد به جوایز موسیقی ویدیوی MTV هفته گذشته در یک. بلیزر چرمی به نوعی شاید شده بود را مرتبط ترین لباس معاصر – و به نظر نمی رسد که به این زودی ها تغییر کند. جدیدترین مجموعه‌ها از برخی از محبوب‌ترین برچسب‌ها، از Supreme گرفته تا Aimé Leon Dore تا Bottega Veneta، نشان می‌دهند که کت چرمی در این فصل پاییز به جایی نمی‌رسد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: