فروش Therabody TheraFace Pro: 140 دلار در این دستگاه صورت همه کاره صرفه جویی کنید

نمی توان گفت که TheraFace Pro تا چه زمانی اینقدر ارزان خواهد بود یا اینکه آیا دوباره به این قیمت کاهش می یابد. همین الان یکی از این وسایل را پلیس کنید و بعداً به لطف ما ظاهر جوانی شما کافی خواهد بود.منبع

پس این جهنم چه کاری انجام می دهد که بتواند قیمت آن را توجیه کند؟ TheraFace Pro با شش سر قابل تعویض خود یک پاک کننده صورت، یک درمان نور LED (برای ضد پیری، چین و چروک و آکنه)، تفنگ درمانی ضربه ای و دستگاه میکروجریان است. برای کسانی که معنی هر یک از این کلمات را نمی دانند، این ماده می تواند صورت شما را بلند، سفت و کانتور کند تا زمانی که از روال صورت خود پیروی می کنید، جوان تر و نرم تر به نظر برسید. معمولاً برای دریافت این نوع درمان ها باید به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید یا دستگاهی را در خانه بخرید که فقط بر روی یکی از عملکردهای TheraFace تمرکز دارد. برای خریدار مقرون به صرفه، معامله این است: داشتن همه آن ابزارها بسیار بیشتر از هزینه ای است که Therabody برای این دستگاه معجزه آسا می گیرد. و با فروش فعلی در TheraFace، این چیز مانند یک سرقت به نظر می رسد.

خط Therabody از ماهیچه‌های دردناک خود را به Jell-O Theraguns تبدیل می‌کند، ممکن است نقطه قوت این برند باشد، اما TheraFace Pro آن رویای عاشقان مراقبت از پوست است که به حقیقت پیوسته است. ابزار چندکاره صورت 399 دلاری اولین اقدام Therabody در بخش مراقبت از پوست بود و آرامش و جوانسازی صورت را در یک دستگاه قابل حمل به ارمغان آورد. مطمئناً، تقریباً چهار برچسب قیمت بن فرانکلین آن از نظر مقرون به صرفه بودن هیچ لطفی به آن نمی کرد، اما باز هم، یک صورت واقعی می تواند تقریباً با این قیمت هزینه داشته باشد (البته اگر شما درمان دیگری می خواهید هزینه ای مکرر است). Therabody اخیراً چند ماه پیش برای اولین بار TheraFace Pro را کاهش داد و این معامله قیمت را تا حدود 50 دلار کاهش داد. متأسفانه، کمترین احتمالی که تا به حال از TheraFace Pro انتظار داریم، هاکبری است، قیمت دستگاه را به پایین ترین قیمت 259 دلار کاهش می دهد.