فروش Ssense: 27 سرقت از بزرگترین رویداد پایان فصل سال

برای هفته ها، حماسه SSENSE فروش رویاهای مد را محقق کرده است. با تشکر از یک خیلی 70% تخفیف سالم برای طیف وسیعی از سبک ها، فانتزی که در مورد پخش کردن در ولگردی و قانونی شکنی خرید در سطح افراد مشهور احساس کرد کمی به واقعیت نزدیکتر است می‌توانید با نام‌های بزرگی مانند بالنسیاگا و مارنی، حمام کنید، کالاهای اصلی مانند نایک و لوییز را دوباره استفاده کنید، یا به لطف فروشگاه خوب، یک تغییر کامل در خانه داشته باشید. بخش کالاهای خانگی و سبک زندگی. به این معنی که با گذشت یک ماه از این رویداد، هنوز چیزهای زیادی برای پذیرش وجود دارد – ما به معنای واقعی کلمه صحبت می کنیم دهها هزار از معاملات! – اما نگران نباشید، زیرا ما آن را تقطیر کردیم فروش کل SSENSE به 27 انتخاب بسیار نزدیک. (هی، ما باید زمانی را برای خرید اختصاص دهیم خودمان، درست است؟) تنها نقطه ضعف؟ (بله، یک نقطه ضعف وجود دارد). فروش این پنجشنبه، 8 سپتامبر به پایان می رسد، بنابراین بهتر است تا زمانی که gettin خوب است، آن را دریافت کنید!

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد داغ ترین معاملات لباس مردانه اینترنت ارائه دهد؟ مشترک شدن در GQ خبرنامه را توصیه می کند و در مورد بهترین یافته های ما اطلاع رسانی پیشرفته دریافت کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: