فروش Beats Fit Pro: 20% صرفه جویی در هدفون های ورزشی مورد علاقه ما

زمانی که ما برندگان جوایز تناسب اندام 2022 خود را معرفی می کردیم، پاسخ به اینکه چه چیزی افتخار انتخاب بهترین هدفون تمرینی را به دست می آورد آسان بود. بدیهی است که این هدفون هدفون Beats Fit Pro بود. ما آنها را به دلیل تناسب ایمن، کیفیت صدای عالی و مقاومت در برابر آب و باد دوست داریم. و اکنون این هدفون‌های برنده جایزه 20 درصد تخفیف دارند، گویی Prime Day چند روز پیش به پایان نرسیده است.

بدیهی است که این هدفون‌های Beats هستند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که برای گوش دادن به موسیقی عالی هستند، اما از آنجایی که آنها برای تمرین آماده شده‌اند، از گوش شما بیرون نمی‌آیند و در مقابل عرق خشن شما ایستادگی می‌کنند. آنها همچنین بسیار سریع با تلفن شما همگام خواهند شد، بنابراین هیچ تاخیری بین تمرین و اجرای آهنگ های شما وجود ندارد. Fit Pros به طور کلی یک جفت هدفون عالی هستند، بنابراین می‌توانید از آن‌ها بسیار فراتر از باشگاه استفاده کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر به دنبال هدفون های خوب نیستید، هفت پیشنهاد دیگر را پیدا کردیم که ارزش خرید این آخر هفته را داشتند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: