فروش کلاسیک حرفه ای Gaggia 2023: این دستگاه اسپرسوساز برتر ارزان تر از همیشه است

دستگاه اسپرسوساز کلاسیک پرو گاگیا

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

در چنین بازار شلوغی، Gaggia Classic Pro به دلیل ارائه عکس‌های استثنایی، رابط کاربر پسند و شیر کاملاً بخارپز برجسته است. یکی از چشمگیرترین چیزهای این پسر بد، قابلیت شخصی سازی آن است. وارد سوراخ خرگوش که دستگاه اسپرسوساز است subreddit شوید و همه چیز را در مورد نحوه استفاده آماتورها و متخصصان اسپرسو از لوازم جانبی شخص ثالث برای فریب دادن این ابزار کوچک فروتن به چیزی که بسیار بالاتر از برچسب قیمت 449 دلاری (یا در این مورد 399 دلاری) استفاده می کند، بخوانید. . آیا از داشتن این کودک روی میز آشپزخانه خود عصبانی هستید؟ سریع عمل کنید زیرا این قیمت بسیار پایین تقریباً تا زمانی که یک شات اسپرسو لازم است دوام خواهد داشت.

در شکار کاملاً کافئین دار ما برای بهترین دستگاه های اسپرسوساز، به این نتیجه رسیدیم که Gaggia Classic Pro بهترین گزینه مقرون به صرفه است. مطمئناً، 449 دلار دقیقاً «ارزان» نیست، اما کمترین هزینه ای است که می خواهید برای یک دستگاه اسپرسوساز کاملاً جدید خرج کنید که نسپرسو نیست. به نظر می رسد، در حال حاضر حتی نیازی به خرج کردن 449 دلار ندارید، زیرا کلاسیک پرو در حال حاضر با کمترین قیمتی که تاکنون داشته است: 399 دلار بسیار دلپذیرتر است.

و اگر از این معامله خوشتان نمی آید، ما هفت معامله دنده دیگر پیدا کردیم تا آخر هفته را پشت سر بگذارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: