فروش چمدان Monos 2023: در برخی از چمدان های مقرون به صرفه مورد علاقه GQ صرفه جویی کنید

ما نام برند را در لیست بهترین وسایل دستی خود به عنوان یک رقیب مطلوب دور از خانه در محدوده 300 دلاری قرار دادیم، که مدیون طیف وسیعی از رنگ‌هایی است که کیف‌ها در آن عرضه می‌شوند و کیسه جلویی با دسترسی آسان با امضای آن. مدل های Pro خود را جدا از همتایان خود. این لپ‌تاپ برای قرار دادن یک لپ‌تاپ تا سایز 15 اینچ طراحی شده است و فرو رفتن در آن را بسیار آسان‌تر از جابجایی در کل کیف خود در اواسط پرواز می‌کند. حتی اگر گزینه Pro را انتخاب نمی‌کنید، بقیه چمدان‌های Monos مجموعه‌ای از بهترین ویژگی‌های کلاس را ارائه می‌کنند – مانند دسته تلسکوپی، چرخ‌های سرخوردن بی‌صدا، و تخته فشرده‌سازی داخلی – در سراسر تخته.

بهترین زمان برای برنامه ریزی تعطیلات خیره کننده بهاری و تابستانی زمانی است که در زمستان در حال سپری کردن آن هستید و فروش چمدان مونو در حال حاضر تمام کیف سفر شما پوشش داده شده است. خط چمدان‌های این برند با قیمت مناسب تا 20% تخفیف قبل از روز ولنتاین (یا به عنوان هدیه روز رئیس جمهور، بسته به نوع نگاه شما به آن) مشخص شده است. این بدان معناست که می‌توانید از مقداری از آن غذای اضافی برای خرید بیشتر در سفرهای خود استفاده کنید – یا آن را برای ارتقاء پرواز اعمال کنید.

قبل از اینکه همه جت‌ست‌ها بهترین رنگ‌ها را پیدا کنند، به وب‌سایت این برند سر بزنید تا فروش چمدان Monos را خریداری کنید. به عنوان یک انگیزه اضافی برای شما مسافران صرفه جویی مرزی، همه چیز به صورت رایگان ارسال می شود.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: