فروش لباس مردانه: 62 تخفیف عظیم لباس مردانه برای خرید همین حالا

آمازون: هزاران پیشنهاد تابستانی برای برندهایی مانند آدیداس، سیکو، تامی هیلفیگر و موارد دیگر (در دست اقدام)

هاکبری: در بخش فروش بسته بندی شده هاکبری، تا 45 درصد تخفیف برای لباس های بیرونی، کفش، وسایل فضای باز، کالاهای خانگی و موارد دیگر صرفه جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

آقای پورتر: اجناس پوشاک مردانه تا 70 درصد تخفیف در فروش بدنام آقای پورتر دارند، به علاوه 20 درصد تخفیف اضافی برای اقلام منتخب فروش (فقط برای زمانی محدود)

حس: طراحان آوانگارد، لباس‌های خیابانی مد روز، و برندهای خاص تا 70 درصد تخفیف دارند. (فقط برای زمانی محدود)

پایان. تن پوش: تا 70٪ تخفیف برای هزاران سبک فروش، به علاوه ارسال رایگان برای سفارش های بیش از 200 دلار (در دست اقدام)منبع

هر هفته، GQ از جدیدترین فناوری شناسایی معاملات استفاده می‌کند – یعنی چند نفر از کارکنان ما بیشتر وقت روز را به خرید آنلاین می‌گذرانند – تا از بهترین فروش‌های اینترنتی لباس‌های مردانه در خریدهای افزایش‌دهنده کمد لباس‌ها، بی‌هوده‌ترین نشانه‌ها را کشف کند. این هفته یک جفت قاطر کابوی سرگردان، پیراهن اردوی رویاهای شما، جواهرات مچ دست سرد، و 62 پیشنهاد دیگر برای لباس مردانه گازی ارائه می دهد. به علاوه، فراموش نکنید که برخی از فروش های مورد علاقه ما در سراسر سایت را در زیر بررسی کنید.

مشترک شدن در GQ خبرنامه را توصیه می کندهمچنین، بنابراین شما انتخاب های فروش ویراستاران ما را قبل از فروش از دست ندهید.


جی.کرو: J.Crew جدید اینجاست و با استفاده از کد SHOPNOW می‌توانید تا 30 درصد تخفیف به‌علاوه 50 درصد تخفیف اضافی برای اقلامی که قبلاً کاهش یافته‌اند به دست آورید. (فقط برای زمانی محدود)

نوردستروم: فروش عظیم سالگرد نوردستروم تا 50 درصد تخفیف دارد (فقط برای زمانی محدود)

مطابق مد: صرفه جویی فوق العاده تا 70٪ تخفیف، به علاوه 20٪ تخفیف اضافی برای اقلام انتخابی با کد EXTRA20 در فروش آخر فصل Maches Fashion (فقط برای زمانی محدود)

لولولمون: تا 50٪ تخفیف برای طیف گسترده ای از لباس ها و تجهیزات (فقط برای زمانی محدود)

Everlane: صرفه جویی 70 درصدی در موارد اولیه ارتقا یافته مانند عرقچین، سه راهی، چینیوس، و پیراهن دکمه دار (فقط برای زمانی محدود)

شکاف: با کد SOGOOD تا 40 درصد تخفیف برای سبک های انتخابی به اضافه 50 درصد تخفیف اضافی برای سبک های قبلاً کاهش یافته دریافت کنید. (فقط برای زمانی محدود)

تاد اسنایدر: تا 60٪ تخفیف در بخش فروش انبوه تاد اسنایدر صرفه جویی کنید (در دست اقدام)

نایک: تا 40% تخفیف در بخش فروش انبوه نایک صرفه جویی کنید (در دست اقدام)

ابرکرومبی و فیچ: اساساً تا 25٪ تخفیف برای همه چیز، از پولوهای بافتنی گرفته تا شلوار جین و غیره دریافت کنید. (فقط برای زمانی محدود)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: