فروش صندلی Herman Miller Eames: بهترین صندلی تمام دوران با 20٪ تخفیف در حال حاضر

اگر به دنبال این شاهکار مدرن اواسط قرن نیستید، یا برای ارضای اشتهای خرید آخر هفته شما کافی نیست، در اینجا شش پیشنهاد عالی دیگر وجود دارد که ارزش سفر به این هفته را دارند.

صندلی های قالبی زیادی وجود دارد، اما تنها یک صندلی راحتی قالبی Eames وجود دارد. در سال 1948، چارلز و ری ایمز، دو اسطوره طراحی مدرن اواسط قرن، وارد «مسابقه بین‌المللی طراحی مبلمان کم‌هزینه» موزه هنرهای مدرن شدند. هدف این مسابقه تولید انبوه یک صندلی تک تکه بود. طرحی که صندلی و پشتی آن را تشکیل می‌داد. Eameses ابتدا با فلز کار کردند – که معلوم شد خیلی گران است – قبل از روی آوردن به فایبرگلاس، یک ماده سبک وزن جدید که هنوز برای ساخت مبلمان استفاده نشده بود. این زوج مقام دوم را به خود اختصاص دادند. برنده واقعی آن مسابقه؟ درست حدس زدید: طراحی با توجه به بودجه در سرتاسر جهان حیله گر است.

همه محصولات ارائه شده در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

صندلی‌های فایبرگلاس قالب‌گیری شده در سال 1950 وارد بازار شدند و با تحسین منتقدان مواجه شدند و به سرعت به موفقیت تجاری تبدیل شدند. در حالی که فایبرگلاس این صندلی را مشهور کرد، بعداً مشخص شد که این ماده برای محیط زیست عالی نیست، بنابراین آنها به پلاستیک روی آوردند، اما از آن زمان در فایبرگلاس دوباره معرفی شدند، که اکنون به روشی آگاهانه از محیط زیست تولید می شود.

صندلی گهواره ای? میتوانی این را داشته باشی. عاشق یک پاپ رنگ هستید؟ به رنگ نارنجی روشن بروید. مطمئناً، می‌توانید ضربه‌های صندلی Eames را در سراسر اینترنت پیدا کنید. اما اگر می‌خواهید صندلی را مستقیماً از منبع خریداری کنید، می‌توانید صندلی بازوی پلاستیکی قالب‌گیری شده Eames را با 20 درصد تخفیف در حال حاضر بخرید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: