فروش سایبری دوشنبه بروکلین 2022: بهترین تخفیف‌ها برای ملافه، حوله و خانه


فروش سایبری دوشنبه بروکلین، که همچنین به عنوان “بهترین زمان برای جمع کردن وسایل رختخواب و حمام، مانند در طول سال” نیز شناخته می شود، فقط برای مدت کوتاهی ادامه دارد، اما هنوز زمان برای وارد شدن به این اقدام وجود دارد. را فروش در سراسر سایت تقریباً برای همه چیز 25٪ تخفیف ارائه می دهد – از کتانی های پرفروش برند گرفته تا لوازم جانبی رختخواب – و این فرصتی عالی برای تهیه کمد کتانی برای خود و مهمانان خانه آینده است که برای تعطیلات پرواز می کنند، یا هدایایی را قبل از دسامبر بارگیری کنید.

Brooklinen یکی از معتبرترین مارک‌های ما است و در تعدادی از راهنمای تست ملافه و ملحفه ما نقش آفرینی کرده است. دلیل آن این است که این برند واقعاً خود را از رقبای خود در فضای بسیار اشباع شده کالاهای خانگی DTC به دلیل کیفیت فوق العاده و قیمت قابل دسترس خود متمایز کرده است. مطمئناً، ما دقیقاً چیزی از بروکلینن تماس نمی گیریم خاک ارزان، اما این برند برخی از بهترین ملافه های میان رده را ارائه می دهد. (و از طریق آزمایش دقیق ما، می توانیم تأیید کنیم که تقریباً همه چیز واقعاً ارزش قیمت را دارد.)

آیا می خواهید دوباره به اصول اولیه بپردازید؟ ست‌های ورقه‌ای آن شامل همه چیز از ساتن، پرکال، و کتانی گرفته تا برخی از محصولات فصلی دنج‌تر مانند ترمه و فلانل است. جونزینگ برای راحتی بالش؟ بهتر است باور کنید که Brooklinen شما را نیز در آنجا پوشانده است و انواع پرکننده ها را ارائه می دهد – مانند پرهای پر و پارچه های جایگزین. از آنجایی که “کتانی” بیش از چیزی که تخت شما را می پوشاند در خود جای می دهد، حوله های حمام مخملی Brooklinen به همان اندازه شگفت انگیز هستند که خودتان را در آن بپیچید.

اما فروش بروکلین سایبر دوشنبه برای همیشه وجود نخواهد داشت، بنابراین از این تخفیف‌های کوتاه مدت برای غواصی در برخی از تخصص‌های این برند استفاده کنید. برای این منظور، در اینجا کوتاه است فهرست از چیزهایی که فکر می کنیم باید در اسرع وقت به سبد خرید اضافه کنید.

بهترین تخفیف های لباس مردانه سایبر دوشنبه | بهترین معاملات فناوری سایبر دوشنبه | بهترین معاملات هدف دوشنبه سایبری | بهترین معاملات تشک سایبری دوشنبه | بهترین معاملات Cyber ​​Monday Walmart | بهترین معاملات سایبر دوشنبه بهترین خرید | بهترین معاملات سایبر دوشنبه آمازون | بهترین معاملات سایبری دوشنبه نوردستروم | J.Crew Cyber ​​Monday Sale | بهترین معاملات Cyber ​​Monday SSENSE | تخفیف های تاد اسنایدر سایبر دوشنبه | بهترین تخفیف های تناسب اندام سایبر دوشنبه | بهترین تخفیف های هدفون سایبر دوشنبه | معاملات دوشنبه سایبری مکان ما | بهترین معاملات کفش سایبر دوشنبه | بهترین معاملات دوشنبه سایبری ازوپ | بهترین معاملات سایبر دوشنبه جواهرات | بهترین معاملات سایبر دوشنبه هاکبری | بهترین معاملات Cyber ​​Monday Therabody | بهترین معاملات سایبر دوشنبه کلن


بهترین ست های بروکلین در فروش

بروکلین در انواع ملحفه ها به کار می رود. مجموعه ای عملاً سئوسی: ملحفه های قرمز، ملحفه های آبی، ورق های فلانل، ورق های لوکس. ملحفه لوکس یک پنبه ساتن ابریشمی است که احساس می‌کند در یک پیراهن شیک از حال رفته‌اید (اما، عمدا). ملحفه کلاسیک یک پارچه پرکال برای جمعیت است، که پنبه‌ای ترد است که شبیه چیزی است که در یک هتل پنج ستاره پیدا می‌کنید. و ملحفه کتانی…خوب، کتانی است، که ممکن است در لمس نسبت به دیگری خشن‌تر به نظر برسد، اما همچنان فوق‌العاده مطبوع است، بنابراین برای افرادی که گرم می‌خوابند ایده‌آل است. برای این اوقات سرد، Brooklinen همچنین گزینه‌های فلانل و پیراهن‌های دنج را در اختیار شما قرار می‌دهد که باعث می‌شود شما کاملاً در تخت خود قنداق کنید. “ببخشید رئیس، امروز دیر می‌آیم… فقط چند ورق فلانل خریدم. می فهمی.»

ست ورق هاردکور لوکس بروکلین

ست ورق هسته لوکس بروکلین

ست ورق هسته کلاسیک بروکلین

ست ورق کتانی بروکلین

ست ورق فلانل بروکلین

ست ورق مغزی ترمه هدردار بروکلین

بهترین تسلی دهنده های بروکلین در فروش

روکش‌های راحتی بروکلین نیز بسیار مستحکم هستند – ما به‌ویژه آن را دوست داریم که از پرکننده میکروفیبر جایگزین این برند ساخته شده است. اما بهترین این دسته، تسلی دهنده وزن آن است. کرکی را با دانه‌های شیشه‌ای کوچک مبادله می‌کند، که شما را به یک فضای عمیق می‌کشاند، سنگین بخوابید (در اینجا درباره پتوها و روتختی های وزن دار بیشتر بدانید).

تسلی دهنده جایگزین تمام فصل بروکلین

روکش سبک بروکلین

بهترین بالش های بروکلین در فروش

با هر یک از بالش های راحت بروکلین، از گزینه های فوم گرفته تا آن، به سر خسته خود استراحت دهید. GQگزینه تایید شده پایین، و سپس آن را در یک روبالشی ابریشمی لوکس قرار دهید که در چندین طرح و رنگ‌های زیبا موجود است.

بالش مخمل خواب دار بروکلین

بالش جایگزین بروکلین

بالش فوم بروکلین مارلو

روبالشی ابریشمی توت بروکلین

بهترین پتو و روپوش بروکلین در فروش

پتوها و روپوش های بروکلین بلیط یک طرفه به Cozy Town هستند. این برند دو نوع پتو را ارائه می‌کند، از جمله یک پرتاب ساخته شده از بهترین و نرم‌ترین پشم بره بکر که در مواقعی که برای ماراتن‌های تلویزیونی از آن استفاده نمی‌شود، دکور عالی ایجاد می‌کند. سپس پرتاب وزنی مورد علاقه ما، یک متخصص نوازش دوازده پوندی است که به شما کمک می کند هر شب بغل شوید. روپوش فوق‌العاده مخمل‌شکل بروکلین و روپوش وافل بر روی این کیک دلپذیر است و به شما امکان می‌دهد با پوشیدن آن بر روی بدن خود، در تجربه اسپا لذت ببرید.

پتوی پرتابی پشم خالص بروکلین

پتوی پرتابی وزن دار بروکلین

روپوش فوق العاده زیبای بروکلین

بهترین هدایای بروکلین در فروش

و هر چند از نظر فنی همه چيز از Brooklinen می تواند یک هدیه خوب باشد، این برند به طور خاص یک زن و شوهر را محاصره کرده است چیزهای قابل هدیه در حال حاضر در سایت – از جمله لباس خواب، ماسک خواب ابریشمی و جوراب – که همگی برای هفته سایبر مشخص شده‌اند.

ست لباس خواب هنری جونز هنری

بهترین حوله های بروکلین در فروش

حوله‌های بروکلین تعادل فوق‌العاده‌ای از جذب و لطافت را ارائه می‌کنند، به طوری که ما آنها را به عنوان حوله‌های فوق‌العاده مخملی مورد علاقه خود در دو سال گذشته انتخاب کرده‌ایم. آنها به سرعت خشک می شوند، وزن خوبی دارند، و پس از چندین چرخه چرخش در شستشو به خوبی خود را حفظ می کنند. برای خود یک جفت ببندید یا یک بسته جابه‌جایی که شامل چهار حوله حمام، چهار حوله دستی، چهار حوله دستشویی و یک تشک حمام است، بروید.

حوله مخملی بروکلین (ست 2 عددی)

بسته جابجایی حوله فوق العاده شیک بروکلین

بهترین بسته های بروکلین با قیمت کمتر

اگر صحبت از بسته‌ها شد، ست‌های باندل بروکلین بهترین بسته اولیه برای یک خانه مجهز هستند. مجموعه‌ای از ملحفه‌های هاردکور کلاسیک، ملحفه‌های کتانی محبوب آن‌ها، یا یک مجموعه لوکس جابجایی که شامل ملحفه‌ها و همچنین لحاف می‌شود، تهیه کنید و به Brooklinen اجازه دهید خانه‌تان را در یک لحظه ارتقا دهد.

بسته نرم افزاری ورق هاردکور کلاسیک بروکلین

بسته ورق کتانی هاردکور بروکلین

بسته جابجایی لوکس بروکلین

دسته تخت و حمام کلاسیک بروکلینمنبع