فروش روز رئیس جمهور 2023: 27 پیشنهاد اولیه برای خرید همین حالا

به دنبال معاملات لباس مردانه روز رئیس جمهور؟ درست از این طریق

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

جمعه سیاه، دوشنبه سایبری، و آن معاملات پس از کریسمس مدت‌هاست که از بین رفته‌اند، بنابراین این اولین تعطیلات خرید واقعا خوب در سال 2023 است. ما در مورد صرفه‌جویی در رختخواب، فناوری پیشرفته، و سایر ارتقاءهای کوچک زندگی صحبت می‌کنیم. ما در زیر تعدادی از بهترین معاملات اولیه را که تاکنون دیده‌ایم برای شما گردآوری کرده‌ایم، از جمله جاروبرقی روباتی فوق‌العاده ارزان، یکی از ملحفه‌های مورد علاقه ما و موارد دیگر. اوه، و اگر خیلی به رمانتیک علاقه دارید، می توانید خرید روز ولنتاین خود را نیز انجام دهید. این معاملات احتمالاً یکی از بهترین‌هایی است که آن افراد در کوه راشمور می‌خواهند تهیه کنند، بنابراین حتماً قبل از پایان دوره آنها، از این فروش‌های اولیه روز رئیس‌جمهور خرید کنید.

فروش روز رئیس جمهور به پایان رسیده است، و حتی هنوز روز بزرگی نیست (دوشنبه است، 20 فوریه در صورتی که هنوز برنامه های آخر هفته طولانی را به نتیجه نرسانده اید). اگرچه تعطیلات ممکن است هیجان‌انگیزترین در تقویم نباشد، اما یک روز از مدرسه یا محل کار شما را مرخصی می‌دهد تا بخوابید. یا با هر یک از معاملات عالی که در مورد لباس مردانه، تشک و موارد دیگر وجود دارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: