فروش بلندر Vitamix 2022: 290 دلار در بلندر 7500 صرفه جویی کنید

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏دستگاه‏ و ‏میکسر‏

اگر به دنبال راه اندازی آبمیوه جامبا در خانه خود نیستید، در اینجا هشت پیشنهاد عالی دیگر برای خرید این آخر هفته وجود دارد.

باندل مخلوط کن Vitamix 7500

خوشبختانه برای علاقه مندان به اسموتی، Nordstrom یکی از مخلوط کن های سطح بالای Vitamix را با 290 دلار تخفیف ارائه می دهد. مخلوط کن 7500 بخشی از سری Legacy این برند است که قدرتمندترین موتور Vitamix را در خود جای داده است. برای دستیابی به بافت‌های مختلف (از پوره گرفته تا سوپ‌های کلفت)، آن را با 10 سرعت متغیر افزایش دهید، یا روی دکمه پالس ضربه بزنید تا از چیزی مانند سالسا یا پستو استفاده کنید. این اسب کار کوچک حتی با ضمانت هفت ساله سازنده پشتیبانی می شود تا بتوانید با خیال راحت ترکیب کنید.

منبع

اگر تا به حال رویای داشتن یک مخلوط کن فانتزی را در سر می پرورانید، احتمالاً به دنبال یک ویتامیکس بوده اید. برای بسیاری از مردم، تنها چیزی که آنها را از پرداخت پول باز می دارد، شوک برچسب است. مخلوط‌کن‌های مورد علاقه سرآشپزها و علاقه‌مندان به غذا صدها دلار (سرمایه‌گذاری در سطح رجیستری) به دست می‌آیند که حتی برای خوشمزه‌ترین اسموتی‌های صبحگاهی نیز هزینه زیادی دارد. با این حال، گهگاه معاملاتی برای شیرین کردن قیمت پیدا می‌کنید، مانند آنچه امروز انجام می‌شود.

قیمت خرده‌فروشی Vitamix 7500 در واقع 560 دلار است، اما Nordstrom مجموعه‌ای از لوازم جانبی را در این بسته قرار می‌دهد – مانند یک ظرف غلات خشک و دو فنجان برای رفتن – که ارزش آن را به 790 دلار می‌رساند. فقط سریع عمل کنید، زیرا این معامله سریعتر از آن چیزی که بتوانید یک کاسه آکای را با هم ترکیب کنید از بین خواهد رفت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: