فروش بروکلین 2022: بهترین تخفیف ها برای ملحفه، راحتی، حوله و موارد دیگر

بسته نرم افزاری ورق هاردکور کلاسیک بروکلین

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بالش، کیک عروسی، بالش، غذا، کیک، دسر و حوله

روکش سبک بروکلین

ست ورق کتانی بروکلین

بهترین تسلی دهنده های بروکلین در فروش

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: و حوله و حوله حمام

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: و حوله و حوله حمام

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏ و ‏حوله‏

پتوها و روپوش های بروکلین بلیط یک طرفه به Cozy Town هستند. این برند دو نوع پتو را ارائه می‌کند، از جمله یک پرتاب ساخته شده از بهترین و نرم‌ترین پشم بره بکر که در مواقعی که برای ماراتن‌های تلویزیونی از آن استفاده نمی‌شود، دکور عالی ایجاد می‌کند. سپس پرتاب وزنی مورد علاقه ما، یک متخصص نوازش دوازده پوندی است که به شما کمک می کند هر شب بغل شوید. روپوش فوق‌العاده مخمل‌شکل بروکلین و روپوش وافل این کیک دنج است که حال و هوای اسپا را در خانه ایجاد می‌کند.

ست های این ورق شامل موارد اولیه مانند ساتن، پرکال و کتان و همچنین برخی از پیشنهادات فصلی مانند ترمه و فلانل است. تسلی دهنده ها؟ بهتر است باور کنید که Brooklinen شما را پوشش داده است و انواع پرکننده ها را ارائه می دهد – مانند پرهای پر و پارچه های جایگزین. از آنجایی که “کتانی” چیزی بیش از چیزی را که تخت شما را می پوشاند در بر می گیرد، حوله های حمام بروکلین به همان اندازه شگفت انگیز هستند. فکر می کنم باید در اسرع وقت به سبد خرید اضافه کنید.

همچنین می‌توانید در خبرنامه GQ Recommends مشترک شوید تا همه راهنمای خرید ما را به همراه گزینه‌های فروش هفتگی ما دریافت کنید.

بهترین ست های بروکلین در فروش

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏لباس‏، ‏لباس‏،‏ مد،‏ انسان‏ و ‏شخص

بهترین حوله های بروکلین در فروش

ست ورق هسته کلاسیک بروکلین

منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بالش، کوسن، و پتو

بسته ورق کتانی هاردکور بروکلین

Brooklinen یکی از معتبرترین برندهای ما باقی مانده است، زیرا تعدادی از محصولات خود را برای راهنماهای ملافه و ملحفه خود به صورت دست اول امتحان کرده است. این برند به دلیل کیفیت، راحتی و قیمت خود واقعاً خود را در فضای بسیار اشباع کالاهای خانگی DTC متمایز کرده است. مطمئناً، ما دقیقاً چیزی از بروکلینن تماس نمی گیریم خاک ارزان، اما این برند برخی از بهترین ملافه های در دسترس و میان رده را ارائه می دهد. (و از طریق آزمایش دقیق ما، می توانیم تأیید کنیم که همه چیز ارزش قیمت را دارد.)

تسلی دهنده جایگزین تمام فصل بروکلین

پتوی پرتابی وزن دار بروکلین

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏ و ‏تشک‏

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کوسن، بالش، مبلمان، تشک، تخت، پوشک و پتو

فروش مداوم Brooklinen به رویداد دسترسی زودهنگام Zon (واقعاً فقط یک نام پرطرفدار برای دومین دوره از Prime Day) رقابتی سالم با 15٪ تخفیف در سراسر سایت می دهد. دوبله شد رویداد سورپرایز پس انداز، فروش تقریباً همه چیز را کاهش می دهد – از ملحفه های آن گرفته تا لوازم جانبی رختخواب – و این فرصت عالی برای تهیه کمد کتانی برای خود و میهمانان خانه آینده یا بارگیری هدایای تعطیلات قبل از فصل است.

ست ورق هاردکور لوکس بروکلین