فروش اوایل روز کارگر از قبل به اینجا رسیده است – و آنها مملو از لباس های مردانه ستاره ای هستند

هاکبری: بخش فروش بنددار هاکبری با تخفیف کامل تا 45 درصد از تجهیزات پیشرفته، ارتقاء کمد لباس، و سایر کالاهای سبک زندگی پرفروش است. (فقط برای زمانی محدود)

هر هفته، GQ از جدیدترین فناوری شناسایی معاملات استفاده می‌کند – یعنی چند نفر از کارکنان ما بیشتر وقت روز را به خرید آنلاین می‌گذرانند – تا از بهترین فروش‌های اینترنتی لباس‌های مردانه در خریدهای افزایش‌دهنده کمد لباس‌ها، بی‌هوده‌ترین نشانه‌ها را کشف کند. این هفته: روز کارگر. می دانیم که چند هفته تا آن آخر هفته با شکوه سه روزه باقی مانده است، اما خدا را شکر زمان برای فروش زودهنگام روز کارگر معنایی ندارد. تقریباً همه فروشگاه‌ها و مارک‌های مورد علاقه ما، از پاتاگونیا گرفته تا پرسیوال، آدیداس تا ابرکرومبی و بسیاری موارد دیگر، قیمت‌ها را کاهش می‌دهند. ما در زیر برخی از کرم‌های محصول را انتخاب کرده‌ایم، اما اگر حتی به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، به پیمایش ادامه دهید تا رنگ‌های بسیار سرد، یک پیراهن دوتایی، شورت زیبا و 20 رنگ دیگر را پیدا کنید. معاملات لباس مردانه خانم


جی.کرو: بخش فروش گوشتی J.Crew مملو از اجناس پریمو مانند شلوار جین، کت و شلوار و پولو است که در صورت استفاده از کد CHECKOUT تا 50 درصد تخفیف اضافی (به علاوه 30 درصد تخفیف برای اقلام با قیمت کامل دریافت کنید). (فقط برای زمانی محدود)

مربی: به غیر از کیف‌های افسانه‌ای Coach، می‌توانید تا ۵۰٪ در خرید کفش، پیراهن و موارد دیگر صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

نوردستروم: فروش سالگرد نوردستروم متأسفانه مربوط به گذشته است، اما بخش فروش همیشه سبز هنوز هم مملو از معاملات در مورد کالاهای طراح، محصولات آرایشی و غیره است. (فقط برای زمانی محدود)

آمازون: معاملات روزانه روی برندهایی مانند آدیداس، سیکو، تامی هیلفیگر و موارد دیگر. (در دست اقدام)

پایان. تن پوش: به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران از تخفیف‌های موجود در اینجا، و می‌توانید تا 60 درصد تخفیف برای کفش‌های کتانی فوق‌العاده داغ، ساعت‌های دلخواه، کالاهای خانگی، لباس‌های خیابانی و لباس‌های خیابانی و … (در دست اقدام)منبع تئوری: گنجینه کالاهای اصلی تئوری با پایین‌ترین قیمت تا به حال با صرفه‌جویی 60 درصدی، به‌علاوه 25 درصد تخفیف اضافی برای قطعات انتخابی، در پایین‌ترین قیمت است. (فقط برای زمانی محدود)

پرسیوال: لباس‌های بیرونی محبوب افراد مشهور، شلوارهای کاملاً خیاطی و تمام پولوهایی که می‌توانید با آن‌ها کار کنید تا 50 درصد تخفیف. (فقط برای زمانی محدود)

پاتاگونیا: فروش عالی پاتاگونیا در راه است و می‌توانید تا 40 درصد تخفیف در هر چیزی از پشم‌پول‌دار گرفته تا بهترین شورت تمام دوران و غیره داشته باشید. (تا 8/31)

تاد اسنایدر: عرق های بی نظیر؟ خیاطی بی عیب و نقص؟ ساعت های کلکسیونی؟ پاسخ تاد اسنایدر به همه این سؤالات قاطع است آره. همه اینها و موارد دیگر را تا 70 درصد تخفیف دریافت کنید. 70 درصد تخفیف! (فقط برای زمانی محدود)

Everlane: چه کسی به یک پیراهن دکمه دار یا یک کت جین کلاسیک نیاز ندارد؟ تا 50٪ تخفیف در فروش فصلی شلوغ Everlane صرفه جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

تجهیزات شهری: تا 80% تخفیف برای لباس‌های تازه، کفش‌های کتانی و لوازم جانبی صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

ابرکرومبی و فیچ: تا 25% تخفیف برای مدل‌های تازه مانند پولو، شلوار جین، شورت و غیره بگیرید. (فقط برای زمانی محدود)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: