فرماندهان واشنگتن در حال دویدن برایان رابینسون یک بازی بزرگ را با کلاه بزرگتر جشن گرفتند


روز یکشنبه، برایان رابینسون جونیور، تازه‌کار فرماندهی واشنگتن در حال دویدن، با یک کلاه…

رابینسون، تنها چند ماه از بهبودی پس از جراحات ناشی از شلیک گلوله ای که در جریان تلاش برای سرقت متحمل شده بود، دور شد. در ماه آگوست، تیمش را به پیروزی 19-13 مقابل آتلانتا فالکونز رساند و با تلاش های خود یک توپ بازی به دست آورد. پس از آن، او با مطبوعات ملاقات کرد تا در مورد بازی صحبت کند – کاری که او در حالی انجام داد که کلاه بیسبال بسیار بزرگی بر سر داشت که نشان فرماندهان را داشت. مطمئناً هیچ کلاه بیسبال واقعی نمی تواند آنقدر بزرگ باشد. وقتی برای اولین بار به صفحه تلفن یا رایانه نگاه می کنیم، بزرگی کلاه غول پیکر رابینسون، مانند روسری غول پیکر لنی کراویتز یا ژاکت غول پیکر کایل کوزما قبل از آن، به نظر نوعی توهم نوری با انگیزه میم است. اما افسوس! شما هر روز چیز جدیدی می بینید.

واشنگتن پست خبرنگار سام فورتیه که شخصا شاهد کلاه بود، در توییتر منتشر شد که «برایان رابینسون گفت دوستش یک شرکت «کلاه بزرگ» دارد. “اگر یک کلاه بزرگ می خواهید، به من اطلاع دهید.” پس از بررسی بیشتر، مشخص شد که این شرکت NogginBoss نام دارد که در سریال کارآفرینی ABC نمایش داده شده است. تانک کوسه اوایل امسال بر اساس پست، این کلاه هدیه ای از طرف دوست رابینسون، ران دایر بود، که کلاه خالی غول پیکر را با لوگوی نسبتاً غول پیکر Commanders سفارشی کرد، زیرا NogginBoss هنوز قرارداد مجوز رسمی با هیچ لیگ حرفه ای ورزشی ندارد.

تصاویری از رابینسون که کلاه غیرممکنی بر سر داشت (که اتفاقاً با یک هودی آرم بخش گالری جفت کرد) شروع به انتشار کردند و با بزرگان ورزشکار مانند پابلو سانچز، MVP در اندازه یک پینت مقایسه شدند. بیسبال حیاط خلوتو وزغ، محافظ گنبدی قارچی پادشاهی قارچ از ماریو. در جدیدترین پست‌های رابینسون در رسانه‌های اجتماعی، صدها کامنت‌کننده همین موضوع را متعجب کردند: “از کجا می‌توانم یک کلاه بزرگ تهیه کنم؟” در عکس ها، رابینسون در زیر تاج پر از فوم خود خجالت زده به نظر می رسید.

جدا از اینکه یک شاهکار هوش فضایی است، کلاهک NogginBoss رابینسون واقعاً شما را به تعجب وا می دارد که چند نفر تانک کوسهمحصولات مجاور در میان ما زندگی می کنند. اسفنج های بابا را بشویید. جوراب بومباس. زنگ های تصویری را بزنید اسکواتی پوتی. اما آیا هر یک از آن ها می توانند همان شادی گیج کننده را ارائه دهند کلاه بزرگ?

منبع