غذاهای تام براون در اولین حضورش در کوتور، The Bear، و هنگامی که او در گذشته نگرشی MET دریافت می کند

تام براون: از این جهت متفاوت است که در طول مد لباس نشان داده می شود. همه ما مسئولیت و احترام و افتخار حضور در تقویم را به عهده گرفته ایم. و با همان روحیه، ما چیزها را به سطوح بالا می بریم تا مطمئن شویم که ارزش نمایش این هفته را دارد. در طول کل فرآیند، همه ما یک قدم به عقب برداشتیم و از کاری که به طور معمول انجام می‌دهیم قدردانی کردیم، زیرا کارهایی را در سطح بالایی انجام می‌دهیم و نمایش‌هایی را انجام می‌دهیم که در این سطح هستند. بنابراین باید کاری را که ما انجام می‌دهیم در نظر بگیریم و مطمئن شویم که تک تک جزئیات، تک تک قطعاتی که می‌بینید ارزش نمایش این هفته را دارند.

هرج و مرج قبل از نمایش را کنار بگذاریم، براون با جلیقه ژاکت و شورت دوخت کاملاً راحت به نظر می رسد. امسال بیستمین سال فعالیت او در تجارت است و طراح نیویورکی در اوج قدرت خود است. او رئیس شورای طراحان مد آمریکا (CFDA) است، یک نقطه اولیه در تقویم هفته مد لباس های بالا در پاریس دارد، و به نظر می رسد بزرگ – برای سرگرمی ظاهری او – در خرس. فروش نیز در حال رونق است. این برند که در سال 2018 توسط Zegna خریداری شد، شاهد افزایش درآمد از 264 میلیون یورو به 330 میلیون یورو در سال 2022 بود.

تام براون چند ساعت قبل از اولین نمایش مد خود، روی پلکانی در سالن بزرگ اپرای کاخ گارنیه در پاریس نشسته است. او در زوم می‌گوید: «شما در اینجا معامله واقعی را دریافت می‌کنید. آسانسور عتیقه‌ای روی شانه‌اش بالا و پایین می‌رود و احتمالاً لباس‌های لباس و خیاط‌ها و کارمندان کت و شلوار خاکستری در حال حرکت است. براون در مورد لحظات منتهی به نمایش هایش می گوید: «همیشه یک حرکت دیوانه کننده است. «شش ماه کار، و بعد از آن، تا پایان کار دیوانه‌وار است. همیشه در کنار هم قرار می‌گیرد، اگرچه می‌پرسید چرا همه چیز اینقدر آشفته است. اما همیشه نتیجه می دهد.»

کت و شلوارهای خاکستری زیادی در ساختمان وجود داشت – در واقع 3000 مورد. برش‌های کاغذی مردان و زنانی که کت و شلوار اصلی تام براون را پوشیده بودند، صندلی‌های تالار اپرا را پر کرده بود. تماشاگران روی صحنه می‌نشینند و بخشی از اجرای نمایشی می‌شوند که جلوی آن‌ها می‌شود، دسته‌ای از مدل‌ها که تفاسیر فزاینده‌ای از کت و شلوار می‌پوشند که همه چیز را آغاز می‌کند، تقطیر خالصی از خلاقیت دیوانه‌وار او که از طریق سنت‌های صنعت‌کاری مد شده است.

قبل از اینکه چراغ‌ها در جاه‌طلبانه‌ترین برنامه‌اش خاموش شود، براون افکار خود را در مورد بازار لباس مردانه به اشتراک گذاشت، زمانی که می‌توانیم انتظار نمایش گذشته‌نگر موسسه لباس MET او را داشته باشیم. سفیدهای سرآشپز سفارشی Ayo Edebiri تام براون که در خرس.

این یک تعهد در زمینه مالی بود. [Laughs.] و زمان زیادی. نه، این ایده بسیار ساده ای بود، اما به تعهد مالی و تیم تولید شگفت انگیزی که دارم و تقریباً 20 سال است با آنها کار کرده ام، نیاز داشت.

منبع

من می دانم که مهمانان روی صحنه در خانه اپرا خواهند نشست. در مورد جریان ارائه به من بگویید.

ایده استفاده از صحنه برای من آسان بود. فکر می‌کنم اکثر مردم نمایش را روی صحنه می‌برند و افرادی را در بین تماشاگران می‌نشینند. می خواستم آن را برگردانم و تماشاگران واقعی روی صحنه بنشینند تا به نوعی بخشی از اجرا باشند. درست مانند هر مجموعه ای، من دوست دارم مردم احساس کنند که بخشی از کاری هستند که من انجام می دهم، تفسیر خود را از آن داشته باشند و احساس کنند بخشی از آن هستند. و سپس روشی که من صندلی‌ها را پر کردم با برداشتن آن کت و شلوار خاکستری و ضرب آن در 3000 برابر بود، و این همان چیزی است که در صندلی‌ها می‌بینید – برش‌های کاغذی مردان و زنان، در کت و شلوار خاکستری کلاسیک که 20 سال پیش شروع شد.

من می‌میرم تا بدانم چگونه یک نفر 3000 برش کاغذ مناسب چاپ می‌کند و در یک سالن اپرا می‌نشیند. به نظر می رسد یک تعهد قابل مقایسه با ساخت برخی از لباس های مجموعه است.

GQ: نمایش‌های باند شما به شدت تحت تأثیر ارائه‌های مد لباس هستند، و کارهای دستی زیادی در مجموعه‌های شما وجود دارد. این نمایش چگونه متفاوت خواهد بود؟

موفقیت براون و دوران تصدی او به عنوان یک چهره مد آمریکایی، همه با کت و شلوار خاکستری ساده آغاز شد. براون برای اولین ارائه مد لباس خود، می خواست آن کت و شلوار خاکستری را به دنیای کمیاب لباس دوزی پاریسی بیاورد. (این کاری است که براون با تمام اجراهایش انجام می‌دهد – شگفت‌انگیزترین چیز در مورد حضور او در تقویم هفته مد مد پاریس این است که زودتر از این اتفاق نیفتاده است.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: