عینک آفتابی پرسول که استیو مک کوئین معروف شده است، نیمه تمام است

اگر امروز صبح با خشم نگاه کردن به خورشید از خواب بیدار شدید، می‌توانید غلاف آن افراد را از بین ببرید: به لطف روز پرایم، همین الان در آمازون فروش عینک‌های آفتابی پرسول یک بار در ماه آبی فروخته می‌شود – اما ما اینطور نیستیم. مطمئن باشید که معاملات چقدر دوام خواهند داشت به هر حال، امروز، 24 ساعت آخر خرید سالانه منطقه زون است، و منابع ما در اعماق بزوسویل به ما می گویند که کاهش قیمت ها به سرعت به پایان می رسد. بسیاری از معاملات در مورد اصول اولیه پوشاک مردانه محکم، ساعت های مچ گیر، و لگدهای آماده تابستان هنوز زنده و سالم هستند، اما اگر تا این مدت از باز کردن کیف پول خود اجتناب کرده اید، قاب هایی که به تازگی در بخش فروش آمازون قرار گرفته اند دلیل محکمی است. مانند هر موردی که اطلاعات کارت اعتباری خود را جابجا کند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

عینک آفتابی هوانوردی Persol 9649S

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2023 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند. و بقیه پوشش روز نخست ما را که بر اساس دسته بندی تقسیم شده است، در زیر بررسی کنید.

دوستان، اکنون می توانید از چشم دوختن دست بردارید: هر یک از عینک های آفتابی پرسول زیر شما را در برابر اشعه های خورشید – و درخشش پاپاراتزی – با قدرتی برابر محافظت می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: