عینک آفتابی اپتیکال آمریکایی JFK اکنون می تواند مال شما باشد

امریکن اپتیکال، یک عملیات مستقر در پل جنوبی، ماساچوست که در دهه 1830 تأسیس شد، دارای یک جنگل گامپحضور در طول تاریخ آمریکا. تد ویلیامز و مالکوم ایکس هر دو مشتری بودند. رابرت دنیرو یک جفت از هوانوردهای این برند را پوشید راننده تاکسی، مانند نیل آرمسترانگ در سفری که به مکانی کوچک به نام ماه رفت. (خود کندی زمانی که یک سناتور جوان به نمایندگی از ایالت خود بود از کارخانه بازدید کرد.)

برخلاف عینک‌های آفتابی طراح که دیوارها را در چشم‌پزشک محلی شما می‌پوشانند، آنها در داخل و به صورت دستی درست در ایالات متحده ساخته می‌شوند. آنها ارزان نیستند، اما آنها نیز آن را احساس نمی کنند: همراه با شجره نامه تاریخی، وزنی در قاب ها وجود دارد که به توجیه قیمت کمک می کند. امروزه، ساراتوگا در طیف وسیعی از تکمیل‌ها عرضه می‌شود، اما اگر نسخه واقعی JFK را می‌خواهید – عینک آفتابی اپتیکال آمریکایی که می‌تواند به اصطلاح به سراسر راهرو برسد و با هر جناح متخاصمی در کمد لباس شما کار کند – لاک‌پشت آزمایش شده با زمان است. هنوز حرکت

هرچند اخیرا این برند تنها دو شکل ظاهری تولید کرد: هوانوردهایی که آنها را خلبان اصلی نامیدند و یک جفت شبیه به ظاهر به نام ژنرال. اما زمانی که مالکیت جدید در سال 2020 کنترل را به دست گرفت، این شرکت کارخانه خود را به شیکاگو منتقل کرد و مجموعه ای از مدل های تقریبا فراموش شده از جمله Saratoga مورد علاقه JFK را به بازار آورد. همه اینها باید بگوییم: حتی بدون مهر تایید ریاست جمهوری، آنها یک جفت قاب بسیار قاتل هستند.

تقریباً از زمانی که اینترنت وجود داشت، تصاویری از JFK منتشر شد که پیراهن‌های آکسفورد رول شده، پیراهن‌های یقه‌ای رنگ‌پریده و یک جفت قاب لاک‌پشت را به تن داشت. هیچ فرمانده کل قوا به اندازه سی و پنجمین ما علوفه مودبورد را به کانن لباس مردانه نداده است و هیچ قطعه ای بیشتر از عینک آفتابی اپتیکال آمریکایی او برای تثبیت جایگاه کندی به عنوان یک خدای سبک مدرن انجام نداده است. اما تا همین اواخر، علاقه مندان به JFK چشم عقابی نمی‌توانستند کاری بیش از چشمک زدن به صفحه نمایش خود با ناامیدی انجام دهند – خرید یک جفت سانتیز نمادین رئیس جمهور سابق اساساً غیرممکن بود.

عینک آفتابی اپتیکال آمریکایی “Saratoga”.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: