عکس های مچ دست: راهنمای The Watch Obsessive برای عکس گرفتن از ساعت شما

طبقه بندی شوت های مچ دست امروز

خوشبختانه، دیگر مجبور نیستید به یک استاد قدیمی سفارش دهید تا در مورد ساعت جدید خود ببالد. (اگرچه این بسیار تنگ خواهد بود!) در عوض، اینستاگرام به کلکسیونرهای ساعت مکانی می دهد تا فوراً میل خود را برای به رخ کشیدن یک ساعت جدید یا قدیمی ارضا کنند. این خودنمایی در طعم‌های بسیاری وجود دارد.منبع

رنگ آمیزی. [Man holding a watch] / [Maso da San Friano?]. – nd [1558-1560]. – روغن روی پانل؛ 117 × 92.1 × 3.5 سانتی متر. – قبلاً به هنرمند ونیزی، سباستیانو دل پیومبو که در سال 1547 درگذشت، نسبت داده می شد. – سه مهر مومی بر روی صفحه، بازوهایی از خانواده هاپسبورگ-لورن، شاید یکی از دوک‌های بزرگ توسکانی و بازوهای مدیچی در یکی از محله‌ها حمل می‌کنند. – این تصویر اولیه یک ساعت قرن شانزدهمی است (نه یک ساعت رومیزی). – پرتره، TQL؛ مردی ناشناس ساعتی آلمانی به شکل طبل با فصل های I تا XII به زبان رومی در حلقه بیرونی و 13 تا 24 با اعداد عربی در حلقه داخلی در دست دارد. پوشش لولایی و سوراخ شده قاب فلزی طلایی باز است. یک نوار حلقه دار از میان آویز عبور می کند تا ساعت را به دور گردن آویزان کند. یک مکانیسم هشدار جدا شده روی میز روی سه پا قرار دارد که توسط یک زنگ و در کنار آن یک کیف حمل قرار دارد. صاحبش لباس خوب پوشیده است، دست چپش brc. روی سر سگ قرار می گیرد؛ دوره رنسانسگروه موزه علم

تصویر 034عکس های مگنوم

این در ابتدا ظاهر شد جعبه + اوراق، خبرنامه ساعت Cam Wolf از کارکنان GQ. برای داستان های بیشتر مانند آن، لینک را بزنید و مشترک شوید.

عکس های مچ دست، تاریخچه ای کوتاه

گری گتز به عنوان عضو B+P Illuminati نوشت برای کویل و پد در سال 2020، مردم از خیلی قبل از وجود اینستاگرام سعی در گرفتن عکس های دراماتیک از ساعت های خود داشتند. در سال 1968، زمانی که اتحاد جماهیر شوروی در حال حمله به کشور خود پراگ بود، عکاس Josef Koudelka از ساعت خود عکسی گرفت که خیابان های خالی پشت آن بود.

و در حالی که این دقیقا یک عکس مچ نیست، اولین بازسازی هنری شناخته شده ساعت توسط هنرمند ایتالیایی ماسو دی سان فریانو در اواسط دهه 1500 انجام شد. به این پرتو نور «مردی که ساعتی در دست دارد»، همانطور که نقاشی نامگذاری شده است، نگاه کنید. پس از چندین نشستن و احتمالاً سال‌ها نقاشی – گروه موزه علوم می‌گوید که بین سال‌های 1558 و 1560 ساخته شده است – این مرد بالاخره می‌تواند درباره ساعت جدید خود ببالد و بعد از آن واقعاً برای دوستان پسر شکسته این شخص تمام شده است.

هرکسی که به ساعت علاقه دارد نسبت به تصویر زیر بی حس شده است: ساعتی که دور مچ محکم بسته شده است، پارچه آستین و/یا موهای بازو در هر جهت به بیرون می پاشند. شاید یک پس زمینه پر زرق و برق وجود داشته باشد: پخش غذای درجه یک میشلن یا حتی به احتمال زیاد، یک لیوان اسکاچ که در پس زمینه باقی مانده است. اما ماهیت شات مچ دست ثابت می ماند. اگر سعی می‌کنید ساعت مورد علاقه‌تان را خم کنید، نشان دهید که چگونه روی مچ می‌نشیند، و تمام جزئیاتی را که کلکسیونرهای ساعت به آن دست می‌دهند، ثبت کنید، هیچ‌چیز به اندازه عکس‌برداری مچ، کار را با اطمینان‌تر انجام نمی‌دهد. من می‌خواستم کشف کنم که شلیک مچ از کجا آمده است – و چگونه می‌توان بهترین عکس را گرفت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: