عرضه ساعت G-Shock x Bodega: کاسیو 40 سالگی G-Shock را جشن می گیرد

جی شاک خود را به عنوان را تماشای فرهنگ پاپ در اوایل به لطف کمک هنرمندانی مانند کید کودی، لیل وین، و فارل، که اغلب با ساعت‌های ناهموار و ناهموار در رنگ‌هایی که به سختی از دست نمی‌رفتند دیده می‌شدند. ساعت‌های آن اساساً یک بوم خالی بودند و همکاری با برندهای لباس خیابانی – مانند Kith و Bape – به G-Shock حجم بی‌پایانی از نسخه‌های محدود عرضه می‌کرد. ضربه زدن G-Shock به Bodega برای چهلمین سالگردش نباید غافلگیر کننده باشد زیرا این برند ساعت با فروشگاه لباس خیابانی برای ساعت 35 سالگی خود، یعنی بازسازی DW6900، همکاری کرد.

این جی شاک DW5600 یک ساعت متواضع اما بسیار کاربردی است، از نوع ساعتی است که می تواند به طور قابل قبولی به یک نویسنده کمک کند تا مجموعه آب نبات مچی سوئیسی خود را برای یک تیک تیک دیجیتال شلوغ کند. شکل هشت ضلعی، مقاومت در برابر ضربه و خوانایی در نور کم، آن را به همان اندازه که یک ساعت مچی کاربردی است، می سازد. (همچنین فقط 75 دلار هزینه دارد.) همه اینها باید بگوییم: به پیشرفت زیادی نیاز ندارد. بنابراین Bodega و G-Shock تمام مشخصات تیکر اصلی را دست نخورده نگه داشتند و به جای آن، مدل نسخه محدود چهلمین سالگرد را – که “Anytime & Anywhere” نامیده می شود – در یک جعبه نیمه شفاف خاکستری دودی قرار دادند.

منبع

برای 40 سال، خط G-Shock کاسیو علاقه‌مندان به ساعت‌شناسی چشم عقابی و به طور مشابه به ساعت‌های میخ‌کوبی مجهز کرده است. چه برای ردیابی فازهای ماه و چه شبیه سازی ظاهر Audemars Piguet Royal Oak، G-Shock دارای چهار دهه ساخت ساعت در زیر کمربند (یا، اوه، بند ساعت) است. بنابراین برای جشن گرفتن نقطه عطف بزرگ این برند ژاپنی، از Bodega مستقر در بوستون استفاده کرد تا یکی از کلاسیک‌ترین مدل‌های G-Shock – DW5600 – را کمی تغییر دهد.

صفحه ساعت دارای یک نقشه جهانی است که با فعال کردن نور پس زمینه ظاهر می شود (دوباره، خوانایی یک بزرگ بخشی از درخواست تجدید نظر در اینجا). این دو برند واقعاً کل موتیف “هرجا” و “هر زمان” را با یک کارابین نواری اضافه می‌کنند که جایگزین بند می‌شود تا بتوانید ساعت را از هر جایی آویزان کنید. و برای افرادی که واقعاً خارج از کشور هستند، Bodega و G-Shock شامل جزئیات بسیار قدردانی می‌شوند: سپر قابل جابجایی فولاد ضد زنگ برای محافظت بیشتر در برابر ضربه – و کمی عامل خنک اضافی.

Bodega x G-Shock Anytime & Anywhere DW5600


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: