طراحان رقص «میک مایک جادویی» در مورد هنر یک رقص بزرگ روی دامان

در سال 2011، لوک برادلیک، رقصنده در سریال بریتنی اسپیرز زن افسونگر تور، احساس “جاه طلبی و گستاخی” می کرد و با همنوعان خود که روی کاناپه آویزان بودند، در اطراف خود مسخره می کرد. او در نهایت در دامان طراح رقص ناظر آلیسون فالک شد. او می‌گوید: «من داشتم به او رقصی سرگرم‌کننده می‌دادم. او به من نگاه می‌کند و می‌گوید: «فکر می‌کنم برای تو کار دارم».

آخرین رقص چالش‌برانگیزترین سکانس در کل فرنچایز را به رخ می‌کشد: یک شماره غرق در آب که در آن تیتوم و یک شریک زن در یک پاس دودوی عضلانی و بخار گرفته درگیر می‌شوند، زیرا باران ساختگی از سقف سالن می‌بارد. این نسخه ای از روتینی است که فالک و برادلیک در ابتدا برای نمایش های صحنه طراحی کردند. برای اینکه آن را برای فیلم کامل کنند، در گاراژ فالک تمرین کردند، برزنت گذاشتند و سطل های آب روی آن انداختند. او به خاطر می‌آورد: «ما مثل دیوانه‌ها در گاراژ من می‌چرخیم. اگر واقعاً خطرناک به نظر می رسد، به این دلیل است که اینطور است. شریک مرد باید تعادل خود را حفظ کند تا زن بتواند حرکات لغزنده را انجام دهد. در یک نقطه در حین فیلمبرداری، کایلی شی، شریک زندگی تاتوم، به طور تصادفی با لگن خود به بینی تاتوم برخورد کرد و باعث خونریزی او شد. (فالک فقط از تاتوم تمجید می کند: “او باعث می شود که این چیزها خیلی راحت به نظر برسند.”)منبع کار آنها در مایک شگفت انگیز همچنین از بازآفرینی ریتم‌های یک باشگاه استریپ تامپا تا سازمان‌دهی یک ورزش فوق‌العاده از ورزش مردانه با یک عدد باران‌آمیز که در آن تاتوم یک بالرین را به اطراف می‌چرخاند، تکامل یافته است. برادلیک می‌گوید در بین دو فیلم اول، مردان از «بره‌بازان مرد» به «سرگرم‌کننده‌ها» تبدیل شدند، زیرا داستان را در روال خود گنجانده بودند. (در فینال بزرگ XXLخدمه مایک تشویق می‌شوند تا علایق خود را روی صحنه کشف کنند و شخصیت مت بومر را الهام بخشند تا یک سرناد کامل اجرا کند در حالی که جو مانگیانلو یک فانتزی عروسی را به نمایش می‌گذارد که منجر به شیطنت‌های سوئینگ جنسی می‌شود.) آخرین رقصاو می افزاید، این یکی دیگر از ارتقای این مفهوم است. برادلیک می‌گوید: «این فقط جنسیت نیست. “این تجربه ای است که در واقع سرگرم کننده است.”

12 سال به جلو و دو سال گذشته است مایک شگفت انگیز دنباله ها – آخرین و ظاهراً نهایی، آخرین رقص جادویی مایک آخر هفته گذشته منتشر شد – چندین نمایش استیج Magic Mike Live در حال اجرا و یک سریال واقعیت HBO Max، پیدا کردن مایک جادویی. برادلیک و فالک روی همه آن‌ها کار کرده‌اند، تا طراحی رقص مشترک آخرین رقص.

در این روند، آنها خیلی خندیده اند و چیزهای زیادی در مورد رقص های دور دست یاد گرفته اند. فالک می گوید: «ما این پروژه را خیلی دوست داریم. “ما همیشه می خندیم و اوقات خوشی را سپری می کنیم. اگر در هنگام ساختن رقص های دور خود نمی خندید و لذت نمی برید، پس زندگی شما بد است. شما به معنای واقعی کلمه باختید.” (هر دوی آنها کامیوهای روی صفحه نمایش داشته اند – در جادوی مایک XXLبه عنوان مثال، فالک “سایه سفید” است، دختری که با بیکینی و کلاه ایمنی موتورسیکلت در ابتدای فیلم، ستاره فیلم، چانینگ تاتوم را به شکم می زند.)

آن کار داشت کار می کرد مایک شگفت انگیز، یک فیلم جدید استیون سودربرگ در مورد رقصندگان مرد عجیب و غریب، به عنوان دستیار طراح رقص.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: