صحبت های کوین انتزاعی با آلبوم جدید و زندگی پس از براکهمپتون در نمایشگاه پرادا

سیمپسون از سال گذشته به پرادا «وسواس» داشته است. من در تابستان در ایتالیا بودم، و هر مردی که فکر می‌کردم داغ است همیشه پرادا بیرون می‌آمد، و من فکر می‌کردم احتمالاً باید بروم کمی پرادا بخرم.» امروز، او یک ژاکت کشباف سرمه ای تیره و یک شلوار جین رنگ و رو رفته که روی یک جفت چکمه وسترن نوک تیز و شیک پوشیده شده است. درهای بالکن کاملاً باز است و هوا در حال یخ زدن است. سیمپسون محل زندگی خود را تا حد امکان سرد نگه می دارد، بنابراین می تواند خود را در پتو قنداق کند. در حال حاضر، یک کت چرمی بلند باید مانند سایر مدل‌های تناسب، از مجموعه باریک و سنگین بهار و تابستان 2023 پرادا انجام شود.منبع

این در ابتدا ظاهر شد نمایش یادداشت ها، خبرنامه هفته مد ساموئل هاین، کارمند GQ. برای داستان های بیشتر مانند آن، لینک بالا را بزنید و مشترک شوید.

خوشحالم،» سیمپسون می گوید. اخیراً، او به دنبال سناریوهایی است که می‌تواند او را از ناراحتی لس آنجلس خارج کند. من می‌خواهم در اطراف چیزهایی باشم که به نظر مبتکرانه می‌آیند و به من الهام می‌دهند یا به نوعی روی من تأثیر گذاشته‌اند، مهم نیست که رسانه چیست. من فکر می کنم این به سفر همه چیز اضافه می کند. سفری که من می‌پذیرم گم شده‌ام و به گم شدن متمایل می‌شوم.» او می‌گوید.

یک ساعت قبل از نمایش پاییز و زمستان 2023 مردانه پرادا، ایان سیمپسون – که بیشتر با نام کوین ابسترکت شناخته می شود – در سوئیت هتل خود نشسته و به آینده خود فکر می کند. او در حالی که به کاناپه خم می‌شود، می‌گوید: «سعی می‌کنم زندگی‌ام را رقم بزنم». “گروه من از هم پاشید و من نمی دانم دارم چه کار می کنم.” البته ایان به بروکهمپتون اشاره می کند، گروه هیپ هاپ که او تا نوامبر رهبری می کرد، زمانی که گروه آلبوم آخر خود را منتشر کردند و راه های جداگانه ای را طی کردند. می توان درک کرد که چرا او اکنون خود را در وضعیت نامطمئنی غیرعادی می بیند. بروکهمپتون، که او در سال 2010 در یک انجمن موسیقی آنلاین از زادگاهش کورپوس کریستی، تگزاس سازماندهی کرد، به عنوان یک گروه پسر برای نسلی از افراد نامتناسب در نظر گرفته شد که به دنبال شکلی برای خلاقیت بیش از حد خود هستند. از طریق گروه، او خود را به عنوان Kevin Abstract یافت. حالا او باید بفهمد ایان سیمپسون کیست.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: